Astrolog Can Aydoğmuş Kimdir

Can Aydoğmuş, İstanbul doğumlu astrologdur. Günümüzde aynı zamanda aktif bir sosyal medya kullanıcısı ve köşe yazarıdır. İnsanları olumlu düşünmeye ve sevgi dolu hissetmeye teşvik edecek paylaşımlar yapmaktadır.

Astrolog Can Aydoğmuş Kimdir
10 Mart 2021 - 00:01
Nerede ve Ne zaman Dünyaya Gelmiştir?
Can Aydoğmuş, 1984 İstanbul doğumludur. Eğitimine Prestij Koleji'nde başlamıştır. 11 yaşına kadar İstanbul'da yaşamış ancak sonrasında İngiltere'ye taşınmış ve eğitimine orada devam etmiştir. Daha çok küçük yaşlarda meditasyon yapmaya başlamıştır. Küçük yaşına rağmen kişisel gelişime meraklı olduğu da bilinmektedir.

Can Aydoğmuş ve Aile Hayatı
Ailesini çok küçük yaşlarda kaybetmiştir. Annesinin bir iş gezisine gittiği ve bir daha dönmediği bundan bir kaç yıl sonra babasının vefat ettiği bilinmektedir. Can Aydoğmuş, annesinin kaybından başta kendisi ve babası olmak üzere bütün yakınların etkilendiğini, ancak babasına bu durumun çok ağır geldiğini ve dayanamayarak kalp krizi geçirip vefat ettiğini ifade etmektedir.

Annesine ne olduğu neden dönmediği uzun yıllar anlaşılamamış ancak sonunda mahkeme kayıp olduğuna kanaat getirmiştir. Can Aydoğmuş, bir süre sonra annesinin öldüğünden neredeyse emin olmuştur. Nasıl emin olduğu konusunu şöyle açıklamaktadır; astroloji alanında dünyaca ünlü bir astrologdan eğitim aldığını ve annesiyle ruhsal olarak iletişime geçtiğinde annesinin vefat ettiğine neredeyse emin olduğunu söylemiştir.

Can Aydoğmuş ve Astroloji
Can Aydoğmuş, hayatının büyük bir bölümünü İngiltere'de geçirmiştir. Mesleki anlamda farklı farklı alanlarda oldukça fazla eğitim almıştır. Profesyonel alamda psikoloji ve sosyoloji eğitimleri almıştır. Sonrasında kişisel gelişim ve astroloji alanında eğitimler alarak kendisini geliştirmeye devam etmiştir.

Zaten küçük yaşlarda farkına varmaya başladığı mistik yanının yaşadığı acılarla, kayıplarla birlikte daha güçlü bir hale geldiğini ifade etmektedir.

Anne ve babasının ölümünü hatta mezarının yerine kadar gördüğünü söylemektedir. Çocukken bu durumdan korktuğunu hiçbir şeyi hissetmek ve bilmek istemediğini söylemiştir. Ancak sonrasında da açılmasını istedim ve tekrar açıldı der. Can Aydoğmuş, kimsenin kimseden özel olmadığını düşündüğünü söylemektedir. Sadece herkesin farkındalıkları ve seçimleri fark yaratmaktadır. İsteyen ve inanan herkesin mistik güçleri vardır. Bu meselelerde önemli olan tevazu ve teslim olmaktır.

Eğer kalbinizi açarsanız görünmeyeni görür, duyulmayanı duyabilirsiniz.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.