Taytın Altına Ne Giyilir

Üstelik bir tayt ne kadar farklı olabilir derken her geçen yıl parlak kumaşlıları, neon renklileri ya da taytlara eklenen file ve fermuarlar ile kendi moda akımını bile yarattı.

Taytın Altına Ne Giyilir
24 Ocak 2021 - 15:16 - Güncelleme: 24 Ocak 2021 - 15:22
Tabii ki taytın bu kadar tercih edilmesinde hareket kolaylığı sağlaması, kombin kolaylığı, kadınlar için tayt giydikleri bir günde ağır makyaj gerektirmemesi, az çabayla sportif bir şıklık sunuyor olması gibi sebepler gösterilebilir. Fitness gibi spor dallarının vazgeçilmez ögesi olduğundan bahsetmeye bile gerek yok. 

Ancak tayt gibi çok rahat bir kıyafet giyerken bile dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olabiliyor. Mesela iç çamaşırı izinin taytınızın altından belli olması birçok insan tarafından itici bulunabilir. Ya da taytın ağından ötürü ön tarafta kasık çizgilerinin belli olması pek de hoş karşılanmaz. Ancak bazı hususlara dikkat ederek bu kötü görüntülerden kurtulmak hiç de zor değil. Bu da, doğru tayt seçimi ve doğru iç çamaşırı seçimi ile mümkün.Doğru tayt seçimi
Ucuz ya da pahalı tayt alırken kilonuza uygun bedende ve esneklikte ve mutlaka deneyerek almalısınız. Bazı taytların ağı siz hareket ettikçe önünüzde çizgi oluşturabilir, bu taytlardan uzak durmalısınız. Tayt ne kan dolaşımınızı engelleyecek kadar sıkı, ne de potluk yapacak kadar bol olmalı. Sıkı bir görünüm için push-up etkili sıkı dokumalı taytlar tercih edilebilir.
Göz ardı edilemeyecek önemli bir nokta, siyah bir elbise ile hangi taytların giyileceğini seçmek. Kıyafet ne kadar hafif ve havadarsa, eklemeler o kadar hassas olmalıdır. Açık yakayla birlikte ya da el ile kısa bir seçim yapmanız durumunda şıklığın lehine en iyi seçenek şeffaf siyah, modelin doğal rengi ya da ten rengi.

Doğru iç çamaşırı seçimi
Eğer taytınızın altından iç çamaşırınız belli olmasın istiyorsanız doğru iç çamaşırı ile bunu sağlayabilirsiniz.

İç çamaşırınıza özen göstermek, görünümünüzün en iyisini mahvetmemek için size uygun kıyafetleri seçmek kadar önemlidir. Konfor ve estetiği birleştirin ve haklı olacaksınız.
İster tanga, ister külot, ister pantolon giyiyor olun ... bu giysiler asla cildimizde iz bırakacak kadar sıkı olmamalıdır.

Bunların çok büyük olması ve onları sürekli olarak yüklememiz gerektiği de bir soru değil.

Tanga
Bazılarının vazgeçilmezi, bazılarının korkulu rüyası olsa da tayt altında en güzel duracak iç çamaşırı diyebiliriz tanga için. Tamamen fit ve şekilli bir görünüm sunar.

Dikişsiz (seamless) külot
Bu külotlar da oldukça iş görür ve düzgün bir görüntü sağlar. Kenarlarında dikiş olmadığından ve oldukça ince kumaşa sahip olduklarından hemen hemen hiç belli olmazlar.

Boxer
Eğer ben asla tanga giyemem diyenlerdenseniz, boxer tabir edilen şort tipi bu sıkı iç çamaşırı tam size göre. Voleybolcuların çok kullandığı bu parçayı taytların altına giyerek iç çamaşırınızın kalçanızda oluşturduğu kesik çizgi bir bütün halinde görünecektir ve size kendinizi daha güvende hissettirecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.