Gülüm Sohbet ve Çet Odaları

2002 yılından beri sohbet odaları bölümü bulunan sitemizde, yeni nesil sohbet appleti ile tüm cihazlardan mobil chat sitesi olarak da katılabilirsiniz.

Gülüm Sohbet ve Çet Odaları
20 Şubat 2021 - 19:03 - Güncelleme: 23 Şubat 2021 - 08:55
Gülüm.net Sohbet
Yıllardan beri gerek dinleyebileceğiniz müzikler, gerek okuyabileceğiniz hikayeler, fıkralar, biyografilerle sizi buluşturan bir sitedir. Sohbet kanalımızda kesinlikle argo kelimelerin kullanımı yasaktır ve size diğer üyelerimizle düzgün bir diyalog imkanı sunar. Adınızı paylaşmak zorunda da olmamanız sizin için anonim bir şekilde sohbet etme imkanı sunar. Yeni bir arkadaş belki de yeni bir dost edinebilirsiniz. Bu süreçte gülüm sohbet sizin yanınızdadır. 
 
Sohbet Odaları
Yıllardan beri sizi pek çok içerikle buluşturmaktayız. Ancak en önemli hizmetlerimizden olan sohbet odaları aracılığı ile size diğer ziyaretçilerimizle sohbet imkanı tanıyoruz. Bir sohbetten beklentileriniz değişebilir. Gerek arkadaşlık, gerek dertleşmek, gerekse uzun süreli bir dost arıyorsunuzdur. Belki de sitemiz hayatınıza dokunacaktır sohbet odamız sayesinde. 

Bir sohbet odasından beklentinizi bilemiyoruz tabii ki ama biz sizin için gereken huzurlu ve güvenli ortamı sağlamak için bir çok kurallarla sohbet odaları içinde sohbetinizi sağlıklı hale getirmek istedik. Bir sohbet içinde argo içerik bulunması, siyasi içeriklerin bulunması, reklamların geçmesi, şiddet içermesi, cinsellik içermesi durumunda diyalog sahibi bu kanaldan uzaklaştırılmaktadır. Sohbetin hakaret içermesi durumunda da aynı önlem alınır. Siz de diğer şikayetlerinizi help odalarından iletebilirsiniz.

Mobil Sohbet
Yıllardan beri sizi bir çok hikaye, biyografi, önemli gün mesajları, fıkralar ya da dinleyebileceğiniz bir çok müzik ile buluşturan sitemizde sohbet imkanı da bulunuyor. Güvenliğiniz ve düzgün bir sohbet için şiddet, siyasi ya da argo konuşmaların olması durumunda uzaklaştırmalar gerçekleştirilir. Siz de güvenilir ve düzgün bir sohbet için nickname belirleyerek mobil sohbet aracılığı ile sohbete başlayabilirsiniz.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.