Ceyla Büyükuzun Kimdir?

Ceyla Büyükuzun biyografisi, Ceyla Büyükuzun, 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Ceyla Büyükuzun Kimdir?
06 Haziran 2021 - 09:58
Büyükuzun, ilk kariyer deneyimine SKY isimli televizyon kanalında yayın hayatına giren Cevap Anahtarı adlı program ile adım atmıştır. Kariyerine BJK TV’de görev alarak devam eden Ceyla Büyükuzun, ilk olarak A Spor’a geçiş yapmış, daha sonra ise TRT Spor’a transfer olmuştur.

Ceyla Büyükuzun’un Hayatı
Ceyla Büyükuzun, özellikle saç ve giyim tarzı ile dikkatleri toplamayı başarmıştır. Büyükuzun, 15 yıl süren bir bale eğitimi almış, sonrasında ise hayalini kurduğunu sunuculuk mesleğini yapmak için bu alanda çalışmalarına devam etmiştir.

Çocukluk çağlarında itibaren babası ile birlikte maçlara gitmekten keyif aldığını dile getiren Ceyla Büyükuzun, siyah rengine takıntı derecesinde hayranlık duyduğunu, spor giyinmekten keyif aldığını ve evleneceği insanın mutlaka bir spor salıyla ilgilenmesi gerektiğini dile getiriyor.

İstanbul’da yaşamakta olan Ceyla Büyükuzun’un sevgilisi olup olmadığı biliniyor. Ceyla Büyükuzun evli değildir ve boşanmamıştır. Instagram platformunda ise 100 binden fazla takipçiye sahiptir.

Ceyla Büyükuzun Hangi Takımlı?
Ceyla Büyükuzun hakkında en çok merak konusu olan sorulardan biri de hangi takımı tuttuğudur. TRT Spor’da başarılı bir kariyere sahip olan Ceyla Büyükuzun’un hangi takımı tuttuğu bilinmiyor. Büyükuzun’un, sunuculuk kariyerinde dolayı her takıma eşit mesafede yaklaştığı görülmektedir.

“Hayatınız daha iyi olacaksa, risk almak zorundasınız” görüşü ile A Spor’dan ayrıldığını duyuran Büyükuzun, bu kararı kendisinin verdiğini dile getirmiştir. Ceyla Büyükuzun, TRT Spor’da devam etmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.