Whatsapp Resimli Durum Mesajları

Whatsapp uygulamanız için en güzel ve en güncel resimli durum mesajları sizler için özenle seçilmiştir. Birbirinden güzel resimli whatsapp durum mesajlarını hikayenizde paylaşın.

Whatsapp Resimli Durum Mesajları
13 Şubat 2021 - 13:51 - Güncelleme: 14 Şubat 2021 - 23:50
Milyonlarca kullanıcıya ulaşan Whatsapp, sevilen bir iletişim platformu olmayı başarıyor. Kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yenilenen sitemde durum paylaşımları büyük ilgi görüyor. Özellikle Whatsapp resimli durum mesajları kullanıcıların ifade etmek istedikleri duyguları açıkça paylaşabilmeyi sağlıyor. Ruh halini anlatacak resimli durum mesajlarını sitemizin bu kısmında bulabilirsiniz.

En Güzel Resimli Whatsapp Durum Mesajları
Duygu durumunuzu, hislerinizi veya tepkinizi dolaylı yoldan ifade etmenizi sağlayacak en güzel resimli Whatsapp durum mesajlarını sizler için derledik. Öfkenizi, aşkınızı, mutluluğunuzu, özleminizi en duru haliyle paylaşacağınız resimli mesajlarımıza ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Kendinize en uygun olanını akıllı cihazınıza indirip sosyal platformunuzda keyifle durum mesajı olarak paylaşabilirsiniz.

Seçilmiş en güzel whatsapp hikaye resimleriHepsi birikiyor, birikiyor sonra da yağmur oluyor işte.Çok doldum, çok yoruldum, çok kırıldım, çok çabaladım. Böylesine güzel bir gökyüzünün altında, bu kadar kötü insan nasıl yaşayabiliyor?Zamanla öğreniyor insan. Sırtından vuranı da, yanında olanı da.Hayat alfabesini çözdüğüm zaman, insanı da okumaya başlarsın.İnsanların sözlerini çok takma, ne kadar iyi olursan ol birilerinin hikayesinde kötü olacaksın.Kendi hayatınızı şekillendirmek sizin sorumluluğunuzdadır.Teşekkür etmeyi ve özür dilemeyi bilmeyen insanlara hayatının tüm kapılarını kapatma işlemine "sağlıklı yaşam" denir.Kocaman bir boşluğun içindeyim ben. Ne o boşluktan kurtulabiliyorum ne o boşluğu doldurabiliyorum.Sensin deli ejderhama bağırma.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.