Sosyal Medya Mesajları Resimli

Teknolojinin gelişip, yaygınlaşması ve daha kolay ulaşılabilir olmasıyla birlikte hayatımıza pek çok yeni kavram da girmiştir. Bu kavramlardan biri de sosyal medyadır.

Sosyal Medya Mesajları Resimli
04 Şubat 2021 - 21:59 - Güncelleme: 04 Şubat 2021 - 22:43
Sosyal medya, ortak görüş ve fikre sahip insanları bir arata tutar, onları buluşturur ve yeni gelişmelere zemin olur. Bu gibi teknolojik yani sanal mekanlarda kişiler birbiri ile rahat ve hızlı bir şekilde iletişim halinde olmak ister. Bu iletişimi sağlayabilmek amacıyla da sosyal medya mesajları çok önemli bir yere sahiptir. Kullanılan platforma özel olarak sistemleştirilen ve tasarlanan mesaj bölümleri ile dünyanın bir ucundan diğer ucuna saniyeler içinde yollanılan mesajlar ile bilginin paylaşımı çok hızlı ve kolay bir hale getirilmiştir.

Editörlerimizin seçtiği en güzel 5 Sosyal Medya Mesajı
1-
Sen sen ol mutluyken söz verme, üzgünken cevap verme, öfkeliyken karar verme.
2- Ömrü bitene kadar sevmeli insan, menfaatleri bitene kadar değil.
3- Bizdeki ağırlık sizdeki teraziyi bozar.
4- Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Unutma, sen kaldırabiliyorsan onlarda kaldırabilir.
5- Başkalarına müsait olan beni meşgul etmesin.Varsa bizi kötü anlatan, vardır bir yarası kanayan.Yanıl, yorul, yıl ama yıkılma. Düşeni severler burada.Hayal kurarken hiçbir masraftan kaçınmayacaksın.Korkularına boyun eğen, özgürlüğüne sırt çevirir. HoratiusArtık dualarımda değilsin, kendine dikkat et.Sudan sebepler değpil mi damla damla birikip boğulmaya neden olan.Her şey güzel olacak. Belki bugün değil ama elbet bir gün.
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
  • Hasan AYDINLI
    3 ay önce
    Bilemezsin; kim dost, kim düşman... Bazen tuttuğun eldir, seni arkandan vuran.