Pahalı Kremler Olmadan Gözlerinizi Parlak Tutun

Gözlerini parlak ve ışıltılı hale getirmek için pahalı kremlere servet harcamanız gerekmiyor. Bu ev yapımı çözümler, içinizde ne kadar yorgun hissederseniz hissedin, gözlerinizi parlak ve ışıltılı tutacak!

Pahalı Kremler Olmadan Gözlerinizi Parlak Tutun
06 Mart 2021 - 00:42
Yorgun Gözleri Canlandırın
Birçok model ve sanatçı, bir önceki gece ne kadar geç kalkmış olurlarsa olsun, şişkinliği ve kırışıklıkları azaltmanın sırrını uzun zamandır saklı tutmaktadır ve bu, pahalı bir göz kremi değildir!Aslında, kabarık bölgeleri ve kırışıklıkları sıkılaştıran hemoroit kremidir. Kremin kokusu çok güçlüyse, uygulamadan önce biraz nemlendirici karıştırın ve başka yerlerde kullanılmak üzere tasarlandığını hatırlayarak kremin hiçbirini gözlerinize bulaştırmamaya dikkat edin.

Bir Kaşık Dolusu Enerji
Gözlerinizin bir dahaki sefere morarmaya yüz tuttuğunda, mutfak çekmecesinden iki metal çay kaşığı alın ve çok soğuk akan suyun altında birkaç dakika tutun.

Sonra uzanın ve kaşıkları 20 ila 60 saniye göz kapaklarınızın üzerine koyun. Metalin keskin soğuğu yorgun gözleri canlandıracak ve aynı zamanda enerji seviyenizi artıracak.

Diş Çıkarma Halkası Göz Güçlendirici
Ağlayan bir bebek sizi bütün gece ayakta tuttuysa ve gözlerinizi yorgun bıraktıysa, diş çıkarma halkalarından ikisini buz gibi olana kadar dondurucuya koyun, kanepede uzanın ve halkaları 10 dakika boyunca kapalı göz kapaklarınıza yerleştirin.

Soğuk, şişkinliği azaltır ve daha çok canlanmış hissedersiniz.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.