Koç Burcu Erkeği İlişkide Nasıldır?

Koç burcu erkeği ilişkide genellikle çekingen bir tavır sergilemez. Fazlasıyla özgüvenli davranır ve bu özelliği ile kızların kalbine girmeyi başarır. Fakat fazlasıyla yalnızlığına düşkün olduğu için de sık sık yalnız kalmak isteyebilir.

Koç Burcu Erkeği İlişkide Nasıldır?
19 Ocak 2021 - 21:39
Koç burcu denilince akla direkt olarak inatçılık gelir. Koç burcu erkeği ise ilişkide bu inadını belli edebilir. Özellikle kendisinin istediği bir durumu partneri istemiyorsa bu koç burcu erkeği için büyük bir kaos başlangıcı anlamına gelebilir. Bu yüzden ona istediğiniz bir durumu kabul ettirmek ya da ikna etmek istiyorsanız ilk önce onun dediklerini kabul etmiş gibi görünüp sonrasında ise olayın farklı açılarını ona sevgi sözcükleri eşliğinde göstermelisiniz. Çünkü fazlasıyla sevgi dolu olan koç burçları tatlı dilden çok hoşlanırlar.Az önceki paragrafla da bağlantılı olarak koç burcu aşk hayatında son derece kararlı ve baskın yani otoriter bir tavır içinde olmak ister. Bu yüzden onun söylediklerine boyun eğiyormuş gibi gözüküp taktikle istediğinizi yaptırabilirsiniz. Partnerinin ona değer verdiğini, el üstünde tuttuğunu gördükçe onu mutlu etmek için elinden gelenin fazlasını yapar. Sürpriz yapar, hediyelere boğar ve romantik davranır.

Aslında koç burcu erkeği size eğer veriyorsa ve size aşıksa tam bir ideal partner haline dönüşür. Fakat bariz bir özelliği unutmamak gerekirse yaptıkları hatayı asla kabul etmez ve hatalarının da yüzüne vurulmasından hoşlanmazlar. Bu yüzdendir ki ilişkide ona hatasını asla bariz bir şekilde söylememelisiniz. Çok sakin bir ifade ile çok romantik bir anınızda araya sıkıştırabilirsiniz fakat saldırgan bir biçimde söylerseniz partneriniz anında dikenlerini çıkarabilir.

Özgürlüğüne fazlasıyla düşkün olan koç burcu, kısıtlanmaktan pek haz etmez. Eğer fazlasıyla kısıtlayıcı bir tavır sergilerseniz sizden uzaklaşabilir. Özgürlüğüne düşkünlüğü ona yaşamayı ve gezmeyi sevdirir. Bu yüzden de sosyal çevresini çok iyi tutar ve sosyal çevreye çok önem verir.

Koç burcu erkeğinin ilişkiden en önemli beklentisi rahatlık ve huzurdur. Eğer sürekli arıza çıkaran, huzursuzluk veren biri iseniz sizden uzaklaşacaktır. Ona her halükârda huzurlu ve sakin yaklaşırsanız, sizi zihninden silmesi uzun sürecektir.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.