Güneş Açıları Nelerdir?

Bu kavuşumda bulunan kişiler sevgiyi de nefreti de çok uç noktalarda yaşarlar. Çevrede gizemli olarak algılanırlar ve bu yüzden dikkat çekerler.

Güneş Açıları Nelerdir?
19 Ocak 2021 - 20:12
İletişim becerileri oldukça güçlüdür ve kendisini ifade ederken tatlı dilini kullanarak karşısındaki kişiyi etkiler. Partnerine sonsuz güven aşılar. Lider ruhludur yönetirken zor ve sert kişiliklere bürünürler.Güneş - Neptün Açıları
Güneş ve Neptün karşılaşmasında bulunan kişiler sezgilerine ve hissiyata oldukça önem verirler. Aldıkları veya alacakları kararlarında hislerine güvenirler ve hisleri yanıltmaz onları. Zamanını planlı ve programlı yönetirler. Yeni görev ve iş çalışmalarında yaratıcı fikirler sunarlar. Sanata, edebiyata, müziğe ilgi duyarlar ve hayatının bir parçası haline getirirler. Kavuşum sert açılar ile olursa, gerçeği anlamayacak kadar hayalperest olurlar ve kendilerine güven duymazlar.

Güneş- Jüpiter Açıları
Yüksek ruhlu kişilerin bulunduğu bu kavuşumda en belirgin özellikleri adaletli olmalarıdır. Yolunda gitmeyen olaylarda işleri kendi lehine döndürmeyi ustalıkla becerirler. Konu ne olursa olsun azla yetinmeden her zaman daha fazlasını ararlar. Güven duygusuna oldukça önem verirler ve sonsuz güven aşılar karşısındaki bireylere.

Güneş - Merkür Açıları
Güneş ve Merkür karşılaşması astroloji alanında pek makbul sayılmaz. Merkür kavuşumu ile birlikte kişide enerji seviyesi artar ve aktivite artışı gözlemlenir. Kavuşum sert açılar ile olursa sinir hastalıkları, el ile ilgili rahatsızlıklar ve tırnak yeme rahatsızlıkları görülebilir. Birçok konuda cesaretli davranırlar. Riskli durumları görmez, hatanın kaynağını anlamazlar. Gözlerinin önünde bulunan doğruyu göremeyebilirler. Olaylar karşısında stres yönetimi oldukça iyidir. Yeniliklere açık ve icat meraklısı olurlar.

Güneş - Venüs Açıları
Kavuşumun etkileri oldukça olumludur. Kişiler oldukça neşelidirler ve olaylar karşılarında daima iyimser yaklaşırlar. Tatlı dilleriyle birçok olayın üstesinden gelirler. Sosyal hayatlarında gayet başarılı oldukları için genelde kıskanılan veya özenilen konumdadırlar. Popülerliği sever ve tanınmak isterler. Sanatın çeşitli dallarına ilgileri vardır. Rahatına düşkün ve bol yeme sonucunda kilo alma problemleri olabilir.

Güneş - Mars Açıları
Güneş ve Mars karşılaşmasında bulunan bireylerin benlik duyguları rahatsızlık verecek kadar ileri düzeydedir. Tartışma ortamında bulunurlar genelde ve tartışmayı ustaca çözerler. İnatçı ve egoist kişiliklerinden dolayı birçok başarıya imza atarlar. Tarihteki birçok diktatör ve kral bu kavuşumda yer alır. Eğer sert açılar ile kavuşursa büyüklük kompleksi ve ünlü olma isteği doğar.

Güneş - Uranüs Açıları
Uranüs ve Güneş kavuşumundaki kişiler sınır tanımaz ve özgür ruhludur. Kaç yaşına gelirse gelsin çocuk ruhludurlar. Kendilerini geliştirmek için faaliyetlerde bulunur ve gelişim onlar için birer tutkudur.

Güneş - Satürn Açıları
Bu kavuşumda bulunan burçların özellikleri zayıflar. Bu kişiler durgun ve birçok olay karşısında temkinli davranırlar. İş konusunda oldukça disiplinli ve programlı çalışırlar. Yalnızlığı severler ve evliliğe sıcak bakmazlar. Evlilik olsa bile genelde yürütemezler.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.