Gülüm Okey Bedava Mobil Okey Oyna

Keyifle okey oynarken sitemizde keyifli vakit geçirebilmenize olanak tanıyan birçok konuda yazılar, birçok tarzda müzikler mevcuttur.

Gülüm Okey Bedava Mobil Okey Oyna
18 Şubat 2021 - 22:33 - Güncelleme: 23 Şubat 2021 - 08:56
Aynı zamanda sitemizde insanlarla güvenilir şekilde sohbet edebilmenizin yanı sıra oyun da oynayabilirsiniz. Birçok oyun olduğu gibi gülüm okey ile tüm cihazlarınızdan okey keyfi de yaşayabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde okey oynayabilmenize olanak tanıyan gülüm okey ile vaktinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Mobil Okey Oyna
Tüm cihazlara uyumlu olan mobil okey oyna oyunu tamamen ücretsizdir. Okey oyunu gerçek oyuncuların bir araya gelmesiyle oyun lobilerinde oynanır. Oyun sohbet eşliğinde gerçeğini aratmayacak şekilde oynanmaktadır. Oyun sayesinde yeni kişilerle tanışıp, arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Lobide oyun esnasında küfürlü, siyasi ve cinsel konuşma yapılırsa lobiden atılırsınız. Okey lobilerinde herhangi rahatsız edici bir olay yaşadığınızda yöneticiler sizinle ilgilenecektir. 

Okey Oyunu Nedir
Okey dikdörtgen şekilli taşların dizilmesi ile oynanan oyundur. Taşların üzerinde 1'den 13'e kadar rakamlar bulunmaktadır. Ve rakamlar 4 farklı renkten meydana gelmiştir. Bu renkler kırmızı, sarı, siyah ve mavi renkleridir.
 
Toplamda en yaygın olarak oynanan okey oyununda 106 taş bulunmaktadır. Okey oyunu şans, eğlence ve mantık oyunudur. Okey aynı zamanda Oyun esnasında olan joker taşın diğer adıdır.

En az iki kişi arasında oynanmakta olup en fazla 4 kişi arasında oynanabilir. Okey oyunu çeşitli şekillerde oynanmaktadır. Bunlardan biri normal okey oyna diğeri 101 okey oyunudur. Düz okey oyna denildiği zaman ilk olarak akla 101 okey gelmektedir. 101 okey oyununda ıstakada toplam 15 taş bulunmaktadır. Oyunda oyuncuların attığı taşlar sağdan sola doğru bir döngü şeklinde ilerler.



Ücretsiz Okey Oyunu
Türklerin en çok sevdiği oyun olan okeyin teknoloji ile en güzel birleşimi. Bu Ücretsiz Okey Oyunu evde, yolda, internete sahip olduğunuz her yerde istediğiniz zaman oynayın. Ücretsiz okey oyunu kalitesi ile şimdi android mobil telefonlarda ve tabletlerde Ücretsiz Okey Oyunu web tarayıcında aç ve Android ve IOS telefonunda ayrıca bilgisayarda da istediğin yerde istediğin zaman oynayabilirsin.

https://www.muhabbetokey.com
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.