Geçmiş Olsun Sözleri

Bazen bir söz ile duygu ve düşüncelerimizi aktarabildiğimiz gibi; söze atfedilen kişiyi de düşündüğümüzü belli etmiş oluruz. Geçmiş olsun dileklerimizi, güzel sözlerle iletebiliriz.

Geçmiş Olsun Sözleri
15 Şubat 2021 - 18:26 - Güncelleme: 15 Şubat 2021 - 18:47
İnsan hayatında en önemli olgu şüphesiz sağlıktır. Herhangi bir rahatsızlık veya hastalık geçirdiğimizde ancak bunu en iyi şekilde anlarız. Bir yakınımız hasta olduğunda ise ona moral vermek, motivasyonunu artırmak için halini ve hatırını sormak isteriz. Kimi zaman da SMS, Whatsapp veya sosyal medya aracılığı ile geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. İşte bu durumda işinize yarayacak geçmiş olsun sözlerini sizler için hazırladık. Yakınlarınıza, arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza geçmiş olsun sözleriyle moral vermek istiyorsanız, özenle hazırlamış olduğumuz sözleri kullanabilirsiniz.

En Anlamlı Geçmiş Olsun Sözleri
1- Bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle.
2- Allah seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun, büyük geçmişler olsun.
3- En kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.
4- Sakın bir daha hastalanıp bizi sensiz bırakma geçmiş olsun canım.
5- Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim.Çok büyük geçmişler olsun. Allah başka dert keder vermesin. Hep sağlıklı ol. Kendine hep iyi davran. Geçmiş olsun.

Sevgili dostum, bir süredir aramızda olmayışın bizleri çok üzüyor. Umarım bir an önce eski sağlığına kavuşursun ve yüzündeki neşe ile bizlerinde hayatına renk katarsın.

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada, geçmiş olsun.Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun.

Hayatın oyunudur bazen hastalık, bazen kaza, bazen de aşk acısı hepsini unutmak amacıyla yaşıyoruz bu hayatı geçmiş olsun canım.

Beterin beteri vardır diyeceğiz duamızı edeceğiz bunu unutma seni seviyoruz ve geçmiş oldun diyoruz.Geçmiş olsun dileklerimle çekiyorum bu mesajı sana sakın üzülme biz senin yanındayız canım tekrar geçmiş olsun.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva, sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela geçmiş olsun canıma.

Ne güzelliğini ne de huzurunu bozacak bu zamanlar, geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse, o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. geçmiş olsun.

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz.

Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce geçmiş olsun canım benim seni seviyoruz. Geçmiş olsun arkadaşım dualarım seninle umarım hemen ayağa kalkarsın.

Kararan günler bitecek rengârenk günler bizim için gelecek dualarımda ismin sanadır sadece geçmiş olsun.

Güçlü olmalısın ki ayakta durabilesin sabırlı olmalısın şifayı bulmalısın, geçmiş olsun diyip arkana.

Biz arkadaşımızı sevgilimizin sadece iyi günde yanında olmayız kötü gününde de arkasındayız!

Hastalıklar da sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar dilerim.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.