Burçlar Nasıl Giyinir

Her burcun kendine göre bir tarzı vardır. Sportif, şık, klasik... Burçların nasıl giyindiğini öğrenirken bir yandan da astroloji öğrenebilirsiniz.

Burçlar Nasıl Giyinir
11 Mart 2021 - 00:36
Koç burcuyla başlayalım.  Koçlar doğuştan sportif yapıya sahiplerdir. Ve hareketlilerdir. Koç kadını şık ve spor karışık şekilde giymek isterken koç erkeği spor kıyafetler tercih edecektir.

Boğalar Nasıl Giyinir?
Boğalar özellikle parfüm konusunda dikkatlidirler. Kokuya çok önem verirler. Giyim konusunda rahatına düşkündürler. Spor giyinmek isterken bir taraftan da şık bir görünüm yaratmak isterler.

İkizler burcu özellikle saat takmayı sever. Fakat ikizler burcunun kıyafetten daha çok zekaya önem verdiğini unutmamak gerekir.

Yengeç burçları romantik giyinmeyi sever. Yengeç kadınları kırmızı renk şeyler giymeyi severler. Erkekleri ise tercihini siyah pantolondan yana kullanacaktır. Ve üstüne ekoseli bir gömlek tercih edebilir. Bu burç karşısındaki tarafından beğenilmeyi ister.

Aslan Burcu Nasıl Giyinir?
Aslanlar ortamın gözdesi olmak ister. Bu yüzden abartılı şeyler giymeye müsaitlerdir. Aslan kadını özellikle etek ve elbisenin altına topuklu ayakkabı tercih edebilir. Aslan erkeği ise rahat olurken aynı zamanda karizmatik olmaya çalışacaktır.

Başak kadını da erkeği de kendini kıyafetin içinde rahat hissetmek ister. Onlar için şık olmaktan ziyade temiz, bakımlı bir görünüm daha önemlidir. Bu nedenle kıyafetin güzel durmasına yerine rahat olması önemlidir.

Teraziler süslenmeyi çok sever. Bu yüzden rahatlık onlar için pek önemli değildir. Onlar güzel gözükmek isteyeceklerdir. Kıyafette, onlar için en önemli şeylerden biri renk uyumudur.

Akrepler Nasıl Giyinir?
Akrepler daha çok siyah renk ağırlıklı giymeye bayılırlar. Ruhlarını yansıtırlar. Siyah gömlek, siyah pantolon, siyah tişört ağırlıklı giyinirler.

Yay burçları tam tersidir. Renkli giyinmek isterler, bu da onların ruhunu yansıtır. Canlı renklerden hoşlanırlar. Her an uzun yolculuğa çıkabilecek kadar da rahat kıyafetleri vardır.

Oğlakların kıyafetleri bile ciddidir. Her an ciddi, şık olmak isterler. Sanki bir iş görüşmesine gidiyormuş havasında giyinirler.

Kovalar marjinal olmak isteyecekleri için farklı kıyafetler giymeyi, modaya uymayı isterler. Herkesin giydiği şeyler onların pek hoşuna gitmez.

Balıklar, naif kişilikleriyle bilindiklerinden kıyafetlerinde zarifliği ön plana çıkaracak parçaları tercih edebilirler.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.