Babalar Günü Sözleri Resimli Babalar Günü Mesajları

Haziran ayının en anlamlı günü kuşkusuz babalar günüdür. Babanın karakteri çoğu zaman otoriter olarak görülüyor.

Babalar Günü Sözleri Resimli Babalar Günü Mesajları
04 Ocak 2021 - 18:45 - Güncelleme: 07 Ocak 2021 - 21:06
Böylece duygusal kelimeleri bir araya getirip sevginizi ifade etmeniz zorlaşabiliyor. Aldığınız anlamlı bir hediyenin yanına sevgi dolu babalar günü sözleri yazarak hislerinizi dile getirebilirsiniz. Uzaklarda olan babanız için de birbirinden anlamlı güzel sözlerimizden faydalanıp onunla sonsuz sevginizi paylaşabilirsiniz.Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, babalr gününü kutlarım.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla babacığım bir günümde deği her günümdesin.

Dünyadaki çiçeklerin en güzeli gül'dür, güllerin en güzeli ise sen, babalar günün kutlu olsun babacığım. Bir baba kendi mutluluğundan çok çocuklarının mutluluğu ile mutlu olur. Sen hep bizimle mutlu oldun, biz de seninle mutluyuz canım babam.

Çocukluk çağında baba korumasından daha güçlü bir ihtiyaç yoktur. Her zaman yanımdaydın ve benikorudun. Babam olduğun için çok şanslıyım.

Bizim bu günlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiç bir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun.Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği birşey var seni çok seviyorum.

Kısa Babalar Günü Mesajları
Babanın mirasını mı istiyorsun, bilgisini öğren.

Babanın erdemleri, çocuklarının servetidir.Babanın rolü, yüz öğretmeninkine bedeldir.

İnsan babasına borçlu olduğu saygıyı ancak baba olunca anlar.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.