Astroloji Nasıl Öğrenebilirim

Astroloji öğrenmek kolay bir o kadar da zordur. Burada kasıt ise astroloji öğrenmek zaman ister, emek ister, ilgi ister bu zorluklarının yanı sıra öğrendiğiniz hissine kapıldıktan sonra daha fazlasını öğrenmek için çabalarsınız.

Astroloji Nasıl Öğrenebilirim
19 Ocak 2021 - 19:02 - Güncelleme: 19 Ocak 2021 - 19:42
Bu da sizler için giderek eğlenceli bir hal alacaktır. Sonuç olarak ise astroloji öğrenme kaynağı olarak kitaplar elbette sizlerin ilk kaynağı olacaktır. Bunlara ek olarak ta astroloji kursları da sizler için diğer bir seçenek olabilir.

Kendi Kendine Öğrenme Yöntemi
Elinize gök bilim haritası alarak öğrendiğiniz her yeni bilgiyi yorumlamaya çalışmak sizin açınızdan oldukça geliştirici olacaktır. Bunu yeni öğrenmeye çalıştığınız bir yabancı dil için yüz yüze iletişim kurmak olarak düşünebilirsiniz. Sonuç olarak gök bilimi olarak adlandırılan astrolojinin de yeni öğrenilen bir dil olarak düşünülebilir. Yeni bir dil öğrenirken neler yaparsınız? Temel Kelimeler öğrenip cümle kurmaya ve yavaş yavaş zorlaştırarak o dili sürekli olarak geliştirirsiniz. Astrolojiyi de bu şekilde düşünürsek işe ilk olarak sembollerin ne anlama geldiğini yorumlayarak başlayabiliriz.Peki, Bu Semboller Nelerdir?
Sizlere öğrenmenizi tavsiye ettiğimiz ilk sembol burçlardır. Hangi burç ne anlama geliyor. Neleri çağrıştırıyor. Bunlar bir başlangıç olarak hem ilgi çekici hem de sizleri astroloji öğrenme konusunda hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlar.

İkinci olarak evin ne anlama geldiğini öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Üçüncü olarak gök cisimlerinin anlamını öğrenmelisiniz.

Sonrasında ise burç gruplarını öğrenmelisiniz. Bunlara örnek olarak da; ateş grubu, su grubu, toprak grubu, hava grubu, sabit grup, değişken grup gibi kavramların ne ifade ettiğini bilmeniz sizin açınızdan astroloji öğrenme yollarını birer birer açacaktır.

İleri Boyutta Astroloji Bilgisi İçin Neler Yapılmalı?
İlk olarak astroloji tarihini öğrenmenizi tavsiye ederiz. Öğrenmenizi tavsiye ettiğimiz kişiler ise Thot, Cehuti, Enok, Hermes hakkında iyi bir araştırma yapmanızı öneririz.

Astrolojiye dair bulduğunuz her şeyi okumalısınız. Astroloji ye dair bilgisi olan herkesle iletişime geçerek hem bilgi hem de tecrübelerinizi bir birinizle paylaşmanız hızlı ve doğru bilgi edinmeniz açısından size fayda sağlayacaktır.

Bütün bunları yaptığınız taktirde bizler inanıyoruz ki kısa zamanda hızlı bir başlangıç yapmış olacaksınız.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.