2. Ev Astrolojisi

Astrolojide 2. ev ne demek, ikinci evin anlamı nedir. Hangi burçlar 2. ev olur, 2. evin gizemli yönleri nelerdir, 2. evin özellikleri.

2. Ev Astrolojisi
07 Nisan 2021 - 16:14
1. eve baktığımızda, gezegenlerin bireysel kimliğinizi ve hayata yaklaşımınızı nasıl etkilediğini gördük.

2. Ev ile astroloji, neye değer verdiğinize ve ne kazanmak istediğinize odaklanarak kim olduğunuza daha derinlemesine bakar. Bunlar, hayatınızı nasıl yapılandırdığınıza dair fikir verir. Bu nedenle, genellikle 2. Ev'e verilen anlam "Değerler, Mülkiyetler, Para ve Kaynaklar" dır.

2. Evin Doğal Gezegen Yöneticisi: Venüs

2. Evin Doğal Astroloji İşareti: Boğa

2. Evin Özellikleri
2. Ev para ve kaynakları kapsarken, aslında bundan çok daha fazlası var.

2. Ev, özünde, kendinizi istikrarlı ve güvende hissettirmek için ne yaptığınız hakkında derinlemesine bir anlayış sağlar.

Kendinizi değerli, tatmin olmuş, güvenli ve kıymetli hissettirecek olan, sahip olduğunuz veya sahip olmayı umduğunuz kaynaklar ve niteliklerdir. Pek çok insan için bu paradır ve para kesinlikle 2. Ev tarafından karşılanırken, kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak başka şeyler de vardır.

Kişisel Güvenlik Herkes İçin Farklıdır
2. evinizdeki gezegenler ve astroloji burçları, kendinizi güvende ve güvende hissetmenizi sağlayan şeyleri gösterir. Bu duyguları size ne veriyorsa; bilgi, zenginlik, din ya da olmayan, bunlar doğal olarak daha fazlasını elde etmek isteyeceğiniz şeylerdir.

2. Ev astrolojisi aynı zamanda doğal yeteneklerinizi de ortaya çıkarır. Öz değer duygunuzu artırmak, hayatta istediğiniz şeyleri elde etmek ve sizin için en önemli olanı bilmek için yararlanabileceğiniz değerli niteliklerdir.

2. Ev astrolojisi, para ve diğer eşyalarla olan ilişkinize anlam verir. Maddi dünyaya nasıl baktığınızı ve onunla ilgili karşılaşacağınız sorunları gösterir. Aynı zamanda para kazanmaya nasıl yaklaştığınızı, becerilerinizi ve diğer kaynakları nasıl geliştirdiğinizi de gösterir.

2. Ev astrolojisi Tarafından Cevaplanan Sorular
Parayı tutumlu bir şekilde saklıyor musunuz yoksa aldığınız kadar hızlı mı harcıyorsunuz?
Para kazanmak sizin için zor mu yoksa dokunduğunuz her şey altına mı dönüşüyor?
Sadece ulaşılamaz olanlarla mı ilgileniyorsunuz yoksa onları aldıktan sonra hala bir şeyler mi istiyorsunuz?
Kendinizi güvende ve rahat hissettiren nedir?
Hayatta daha fazlasını elde etmenize yardımcı olabilecek hangi doğal becerilere ve yeteneklere sahipsiniz?
En çok hangi işte veya iş kolunda başarılı olurdunuz?
Sizin için önemli olan ne?
Hayatta ne kazanmayı umuyorsunuz?

2. Ev Astrolojisinin Nasıl Çalıştığına İlişkin Örnek
Diyelim ki 2. evinizde Mars veya Koç burcunuz var. Bu bize sizin hakkınızda ne anlatıyor?

Muhtemelen çok paranız olmasını istediğinizi biliyoruz, ancak size gelen her şeyi çok çabuk harcama eğilimindesiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeli ve kontrolden çıkmadığından emin olmalısınız.

Kendi değerinizi ne kadar paranız ve “eşyalarınız” ile tanımlayabilirsiniz? Evinizin ne kadar büyük olduğu, arabanızın ne kadar pahalı olduğu, kıyafetlerinizin tasarımcısı.

Orduda veya bir polis memuru, güvenlik görevlisi, tamirci, mühendis veya metal işçisi olarak mükemmel olabilirsiniz.

Geliştirmek için doğal güçlü yönleriniz arasında doğrudanlık, cesaret ve ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi bilmek yer alır. Bunlar kendinizi daha güvende ve rahat hissetmenizi sağlayacak becerilerdir ve servet ile mülk edinmenize yardımcı olabilirler.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.