12. Ev Astrolojisi

Astroloji evleri, bir astroloji haritasının temel öğelerinden biridir. Astrolojide 12. ev ne demek, onikinci (12) evin anlamı nedir.

12. Ev Astrolojisi
15 Nisan 2021 - 00:23
Gezegenler bir şeyler yapmak için motivasyonunuzu ortaya koyarken ve burçlar hayata karşı tavrınızı temsil ederken, astroloji evleri hayatınızda her şeyin meydana geldiği alanları ortaya çıkarır. Örneğin, güçlü duygularınız olduğunu ve yaşamınızda ve çevrenizdekilerin yaşamlarında büyük dönüşümlere neden olduğunuzu gösteren Akrep'te Ayınız olabilir. Ama bunun nerede olacağını ortaya çıkaran astroloji evidir. Mali durumunuzda olacak mı? Aşk hayatınız nasıl?

12. Ev Özellikleri 
Esasen evler, davranışlarınızın ve yaşamınızda meydana gelen olayların astrolojik açıklamasını, başınıza ve çevrenizde olup bitenlerde oynadığınız rolü anlamaya götürür.

Artık olayları yaşayan kişi siz değilsiniz. Artık olayların gerçekleşmesine neden olan kişi sizsiniz.

Astroloji evlerinin haritanızda oynadığı rolü anladığınızda, kişisel gelişim ve dönüşümü desteklemek için astrolojiyi nasıl kullanacağınız konusunda daha derin bir anlayışa sahip olursunuz.

Hayatınızda olmasını istediğiniz gibi olmayan bir alan varsa, tekrarlayan bir model veya karşılaştığınız bir engel varsa, astroloji evleri soruna nasıl katkıda bulunduğunuzu, ne olmasını beklediğinizi ortaya çıkarır ve aradığınız sonuçlara yaklaşmak için ne gibi değişiklikler yapabileceğiniz.

12. Ev Astrolojisinin Nasıl Çalıştığına İlişkin Örnek
Maddi açıdan her zaman mücadele ettiyseniz, paranız geldiği kadar çabuk kaybolduysa veya asla ilerleyemeyeceğinizden her zaman endişelendiyseniz, astroloji evleri şunları ortaya çıkaracaktır: 

Korkuların, nereden geldikleri ve onlarla nasıl başa çıkılacağı.
Finansal olarak ne bekliyorsunuz ve neden?
Finansal zorluklarınız size nasıl fayda sağlar, neden oradalar ve yaşam amacınıza ulaşmanız için nasıl gerekliydi?

Bu anlayış çözüldüğünde, parayla olan ilişkinizi değiştirmek, kendinizi sınırlamayı bırakmak ve size daha fazla para akmasına izin vermek için ihtiyacınız olan araçlara sahip olursunuz.

Böylece astrolojik evleri yaşam için bir talimat kitabı olarak düşünebilirsiniz.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.