11. Ev Astrolojisi

Astrolojide 11. ev, 10. evin doğal bir devamıdır. 10. ev kariyerinize ve prestijinize bakarken, On 11. ev sosyal ağınıza bakar.

11. Ev Astrolojisi
15 Nisan 2021 - 00:19
11. ev arkadaşlıklarınıza nasıl yaklaştığınızı, arkadaşlarınızla ilişkilerinizin nasıl olduğunu ve gruplar, kulüpler ve diğer organizasyonlarla ne kadar ilgilendiğinizi ortaya koyar. Ayrıca umutlarınızı, hayallerinizi ve sosyal ağınızın bunlara ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini araştırır.

Bu ev sizi ego merkezli bir dünya görüşünün ötesine götürür ve dallanmanızı sağlamaya başlar. Arkadaşlarınız ve katıldığınız gruplar ve kuruluşlar aracılığıyla dış dünyayla özdeşleşmeye başlarsınız. Bu gruplar aracılığıyla daha güçlü bir güvenlik duygusu ve daha güçlü bir kimlik duygusu kazanırsınız.

Yine de 11. ev, gezegendeki diğer herkesle nasıl ilişki kurduğunuzu ortaya çıkaran manevi bir bileşene de sahiptir.

11. Ev Özellikleri 
Bu ev sizi herkesten ayrı bir birey olmaktan, başkalarıyla bağlantı kurmak isteyen birine götürüyor. Enerjinizi nasıl öne çıkabileceğinize harcamak yerine (önceki evlere bakın), artık ilişki kurduğunuz grupları tanıtmaya odaklanıyorsunuz. Bu, yerel bir spor grubundan, insanlık için habitat gibi daha büyük ölçekli bir şeye kadar her şey olabilir. Bunu yaparken, grup kararlarını takip etmek için kişisel isteklerinizden vazgeçebilirsiniz.

11. evdeki gezegenler, Mars'ın spor kulüplerine ve Uranüs'ün astroloji organizasyonlarına işaret etmesi gibi hangi gruplara katılabileceğiniz konusunda fikir verebilir.

11. Evin Doğal Gezegen Hükümdarı ve Astroloji İşareti:Uranüs ve Kova

11. Ev Astrolojisi Tarafından Cevaplanan Sorular
Başkalarıyla nasıl hareket ediyorsunuz?
Uyum sağlamakla, yani "doğru" arkadaşlara sahip olmak, "doğru" inançlara sahip olmak, "doğru" yerlere gitmek, "doğru" faaliyetleri yapmakla ne kadar endişelisiniz?
Kendinizi insanlığa bağlı olarak nasıl görüyorsunuz?
Sosyal bir kelebek misiniz yoksa sosyal değişim için mi çalışıyorsunuz?
Ne tür arkadaşlar veya gruplar ilginizi çekiyor?

11. Ev Astrolojisinin Nasıl Çalıştığına İlişkin Örnek

11. Evde Koç
Dışa dönük, güdülenen ve konuya gelen insanlara ilgi duyarsınız, ancak arkadaşlıklarınız uzun sürmeyebilir. Fiziksel aktiviteye dayalı gruplardan hoşlanırsınız. Başkalarını beklemek ve kurallara uymak sizi hayal kırıklığına uğratabileceği için gruba liderlik edebildiğinizde en iyisini yaparsınız.

11. Evdeki Boğa
Muhtemelen bir grup insanla çevrili olmaktansa birkaç yakın arkadaşın arkadaşlığını tercih ediyorsunuz. Başarılı olmanıza yardımcı olması için sosyal ağınızı kullanmayı tercih edersiniz.

11. Evdeki İkizler
Bir grup sözcüsü veya grup sekreteri olabilirsiniz. Konuşma yeteneklerinizi kullanmanıza izin veren her şey, gelişmenize izin vermelidir. Kendinizi çok çeşitli konular hakkında konuşmaktan zevk alan ve hızlı zihninize ayak uydurabilen insanlardan etkileneceksiniz. Çok sayıda tanıdıklarınız olabilir, ancak birkaç yakın arkadaşınız olabilir.

11. Evdeki Yengeç
Kendinizi rahat hissedebileceğiniz grupları tercih etme eğilimindesiniz ve sizi rahat ettirecek aktivitelere katılıyorsunuz. Bu, evinizi bir buluşma yeri olarak sunmayı veya içeceklerin her zaman hazır olmasını sağlamayı içerebilir. Sanat veya bakım odaklı gruplar muhtemelen size çekici geliyor. Muhtemelen sizin için geniş aile gibi olan birkaç yakın arkadaşınız vardır.

11. Evdeki Aslan
En iyisini, grubun lideri olduğunuzda yaparsınız. Kendinizi sosyal değişim yaratabileceğiniz siyasi gruplara veya organizasyonlara çekici bulabilirsiniz. Her zaman bir grubun parçası olmaktan hoşlanmayabilirsiniz, ancak bir fark yaratmaktan zevk alırsınız. Muhtemelen çok sayıda tanıdıklarınız ve yakın arkadaşlarınız vardır.

11. Evdeki Başak
Çok yakınınız olmasa da arkadaşlarınıza çok sadıksınız. Günlük hayatı unutabileceğiniz ölçüde sosyal bir kelebek olabilirsiniz. Size bir şekilde ihtiyaç duyanlar olarak tercüme edilse bile, kendinizi "doğru" arkadaşlara sahip olmaya odaklanmış bulabilirsiniz. İnsani yardım çalışmalarına odaklanan grupları tercih etme eğilimindesiniz.

11. Evdeki Terazi
Gruplar ve örgütler içinde huzuru korumayı tercih ederek kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Muhtemelen kendinizi farklı grup aktiviteleri aracılığıyla kolayca yeni arkadaşlar edinirken bulacaksınız. Sosyal değişime dahil olan gruplar, muhtemelen en mutlu olacağınız yerlerdir. Muhtemelen eşit miktarda zaman geçirmekten hoşlandığınız birçok arkadaşınız vardır.

11. Evdeki Akrep
Arkadaşlarınıza sadıksınız, ancak onların dünyaya bakışınızı ve iktidara olan ilginizi paylaşmaları önemlidir. Bireylerle birlikte olmaktansa grup ortamında olmayı tercih edebilirsiniz. Muhtemelen "gizli" gruplara ve özel organizasyonlara ilgi duyuyorsunuz.

11. Evdeki Yay
Sosyal ağ, iş ve kariyerinizde başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Grupları dünyayla bağlantı kurmanın bir yolu olarak görüyorsunuz ve bir birey üzerindeki dramadan ziyade grup dinamiğine odaklanmak sizin için kolaydır. Kolay giden doğanız ve karizmanız, genellikle liderlik pozisyonunda olmanıza neden olur. Çok sayıda tanıdıklarınız var ama çok az yakın arkadaşınız var. Genelde uyum sağlamakla ilgilenmezsiniz.

11. Evdeki Oğlak
Gruplar halinde rahat olmayabilirsiniz. Kendinizi garip hissedebilir ve kendinizi başkalarından uzak tutabilirsiniz. Düzen sevginiz, birçok kural ve yapının olduğu gruplarda en iyisini yapmanıza yardımcı olur. Birçok insanla değil, birkaç ömür boyu arkadaşla olmayı tercih edersiniz. Fakat arkadaşlarınızla bile, hayatta başarılı olduğunuza inanıncaya kadar onların kenara düşmesine izin vermeniz muhtemeldir.

11. Evdeki Kova
Gruplar halinde iyi gidiyorsunuz, ancak uyum sağlamak yerine öne çıkmayı tercih ediyorsunuz. Arkadaşlarınız benzersiz, orijinal ve uyumsuz olma eğilimindedir. Teknoloji, sosyal değişim ve insani ihtiyaçlara odaklanan gruplara katılmaktan keyif alıyorsunuz.

11. Evdeki Balık
Arkadaşlarınıza çok sadıksınız, ancak sağlıklı sınırlar koymazsanız onlar sizden kolayca faydalanabilirler. Çok bağışlayıcı ve sadık bir doğanız var, ama aynı zamanda insanları gerçekte değil, olmasını istediğiniz gibi görme eğiliminiz de var. Bu, hayal kırıklığına uğramanıza ve gerçekte orada olmayan ufak tefek şeyler görmenize neden olabilir. Muhtemelen müzikal ve ruhani gruplara ilgi duyuyorsunuz.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.