10. Ev Astrolojisi

10. Ev, 9. evin bıraktığı yerden devam eder. 10. ev kariyerinize, prestijinize ve takdirinize bakarken bir topraklama hissi getirir.

10. Ev Astrolojisi
15 Nisan 2021 - 00:17
10. ev ister patronunuz ve iş arkadaşlarınız ister uzak akrabalarınız, isterse tamamen yabancılar olsun, başkalarının sizi nasıl düşünmesini istediğinizi açıklar. Toplum içinde nasıl davrandığınızı ve nasıl giyindiğinizi açıklar. Bu astroloji evi ve içindeki gezegenler ne kadar hırslı olduğunuzu anlatır. Spot ışığından hoşlanıyor musunuz? Ölümünüzden sonra nasıl hatırlanmak istersiniz? Şöhret, ödüller ve tanınma sizin için ne kadar önemli?

10. Evin Özellikleri
Bazen 10. evin sizin için tanımladığı potansiyele ulaşmak tüm bir ömür boyu sürebilir. Bazen 10. evde bu hayatta ve ötesinde nasıl algılanacağınızı araştırdıkça daha da uzun sürer.

Son olarak 10. Ev, annenizle olan ilişkinize ve bu ilişkinin sizi ve hayattaki davranışınızı nasıl şekillendirdiğine bakar. Güçlü, destekleyici bir ilişki sizi yenilmez hissetmenize neden olabilirken, yüksek beklentileri olan saldırgan bir anne, kanıtlayacak bir şeyiniz varmış gibi hissetmenize neden olabilir.

10. Evin Doğal Gezegen Hükümdarı ve Astroloji İşareti:Satürn ve Oğlak

10. Ev Astrolojisi Tarafından Cevaplanan Sorular
Ünlü olmak mı yoksa rezil mi olmak istiyorsunuz?
Kariyer hedefleriniz neler?
Başkaları tarafından nasıl algılanmak istersiniz?
Annenizle ilişkiniz nedir?
Patronunuzla ne kadar iyi geçiniyorsunuz?

10. Ev Astrolojisinin Nasıl Çalıştığına İlişkin Örnek
Eğer 10. ev içinde Satürn varsa bir yargıç, öğretmen veya politikacı olmak isteyebilirsiniz. Başarılı olmak istersiniz ve çalışmaya isteklisinizdir, uzun ve zirveye ulaşmak zordur, ancak başarı, hayatınızın ilerleyen dönemlerine kadar size gelmeyebilir.

Eğer 10. evinizde Jüpiter varsa bir öğretmen, dilbilimci veya uçuş görevlisi olmak isteyebilirler. Başarı kariyerinize kolayca gelir ve bu da tembel olmanıza neden olabilir. Muhtemelen başarılı olmanıza yardımcı olacak arkadaş edinme ve iyi bağlantılara sahip olacaksınız.

Eğer 10. evinizde Mars varsa iyi bir atlet, bir polis ya da asker olmak istersiniz. Başarı sizin için çok önemlidir. İnsanların sizi güçlü ve cesur görmesini istiyorsunuz, ama soğuktan çıkma eğilimin de olabilirsiniz.

Eğer 10. evinizde birçok gezegen varsa muhtemelen çok hırslısınız ve çok fazla takdir ve prestij istiyorsunuz.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.