Sahte Astrologlar Nasıl Anlaşılır? 

Gerçek astrologlar, zor bir kararla karşı karşıya kaldığınızda size değerli bilgiler verebilir. Gerçek astroloji okumalarının doğruluğu üzerine çok sayıda kitap yazılmıştır.

Sahte Astrologlar Nasıl Anlaşılır? 
28 Şubat 2021 - 01:10
Yine de gerçek astrolog bulmak hala zor olabilir. İnternette baktığınız her yerde sahte astrologlar için reklamlar ve web siteleri görürsünüz, ancak en iyi astroloji okumasını almak istiyorsanız, gerçek astrologları nasıl tanımlayacağınızı bilmeniz gerekir.

Sahte Bir Astroloğu Nasıl Anlarsınız?
1. Sahte astrologlar, medyum olduklarını iddia ederler. Astroloji, öğrenmek için kapsamlı çalışma gerektiren matematik tabanlı bir bilimdir. Meleklerle veya ruh rehberleriyle sezgiye veya konuşmalara dayanmaz. Kişisel yaşamınız veya geçmişiniz hakkında verdiğiniz her türlü bilgi, sahte bir astroloji raporu oluşturmak için kullanılabilir.

Gerçek astrologlar sizden doğum tarihinizi, saatinizi ve yerinizi sorarlar. Ayrıca sorduğunuz herkesin doğum tarihi, saati ve yerine de ihtiyaçları vardır. Bu bilgi olmadan astroloji raporu yapamazlar, ancak ihtiyaçları olan bilgi yalnızca budur. Doğum saatinizi tam olarak bilmiyorsanız endişelenmeyin. Yine de sizin için bir grafik oluşturabilirler, ancak bu kadar doğru olmayabilir.

2. Sahte astrologlar "yıldızlar" hakkında konuşurlar. Gerçek astrologlar gezegenlerinizden bahseder. Astrolojide kullanılan tüm gezegenleri tartışırlar. Venüs, Güneş, Merkür, Jüpiter ve diğerleri. Size Güneş burcunuzdan (insanların dergilerdeki burçları kontrol ederken veya “burcunuz nedir?” Diye sorarken bahsettikleri işaret) ve bunun astroloji haritanızın çok küçük bir parçası olduğunu anlatacaklardır.

Gerçek astrologlar size astroloji haritanızın tek bir burçtan çok daha karmaşık olduğunu söyleyecektir. Bu, tüm gezegenlerin, doğduğunuzda nerede bulundukları, bugün nerede bulundukları ve her gezegenin haritanızdaki diğer her gezegen ile nasıl ilişkili olduğunun bir karışımıdır. Balık'ta altı gezegeniniz olup olmadığını veya Güneş ile Ay arasında üçgen olup olmadığını bilmek, size kendiniz hakkında sadece Güneş burcunuzu bilmekten çok daha fazlasını söyleyebilir.

3. Sahte astrologlar duygularınızla oynar ve ne yapmanız gerektiğini söyler. Gerçek astrologlar size gerçekleri verir. Okumalarını matematik ve çalışmaya dayandırırlar.
Geçmişte birçok sahte astrolog, insanları cezbetmek için ünlü müşterileri olduğunu iddia etti. Bugün, bazı gerçek astrologlar ünlüler arasında popüler hale geldi ve ünlü müşterilerinin isimlerini biyografilerinde ve web sitelerinin hakkında sayfalarında kullanıyorlar. Sahte astrologların "müşterilerinin" adlarını vermeleri pek olası değildir, ancak astroloğun gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu belirlemek için araştırmanızı yapın. Yalnızca bunlara güvenmeyin.

4. Sahte astrologlar, okumaları dakikalar içinde e-posta gelen kutunuza gönderir. Gerçek bir astroloji raporu oluşturmak, en az bir gün sürer. Gerçek bir astrolog da raporu analiz edecek ve sizinle birlikte raporu gözden geçirmek ve sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlamak için bir zaman ayarlayacaktır. Toplantının yarım saat veya daha uzun sürmesi normaldir. Astrolojide yeniyseniz, toplantı astrolojinin nasıl çalıştığını öğrenmek için harika bir zamandır, çünkü astrolog haritanızı parçalara ayırır ve gezegenlerin etkilerini araştırır.

5. En iyi okumalar, bir saat veya daha uzun sürebilir. Yarım saatlik bir okuma sizin için mükemmel olabilir, ancak genelde "bir şeyler eksik" gibi aceleye gelmiş hissettirebilir. Ekstra zaman, soru sormak için harikadır. Bu, aynı zamanda sahteyi tespit etmenin yollarından biridir: Gerçek astrologlar seansınız sırasında soru sormanızı teşvik eder. Sahte astrologlar, herhangi bir sorunuza yanıt almak için sizi başka bir rapor almaya teşvik eder.

Bugün, haritanızdaki gezegenlerin yerleşimini bulmak için gereken zaman ve hesaplamalar oldukça kapsamlı olduğundan, birçok astrolog, astroloji haritaları oluşturmak için yazılım kullanır. Yazılım kullanılsa bile, astrolog haritanızı kişisel olarak analiz etmeye devam edecektir. (Not: bazı astrologlar hesaplamaları hala elle yapıyorlar.)

6. Sahte astrologlar seanslarının kaydedilmesini istemezler. Gerçek astrologlar seanslarının kaydedilmesine izin verir ve genellikle bunu sizin yerinize yapar. Oturumunuz telefonla yapılıyorsa, telekonferansta olduğu gibi, bir erişim kodu ile aramanız için büyük olasılıkla bir telefon numarası verirler.

7. Sahte astrologlar yıldız fallarını tanımlamak için "şok edici" veya "ürkütücü" gibi kelimeler kullanırlar. Gerçek astrologlar gerçeklerle çalışır. Grafiğinizin iyi mi yoksa kötü mü olduğunu size söylemezler. Size zorlayıcı olabilecek gezegensel hizalanmalarla nasıl başa çıkılacağı konusunda tavsiyelerde bulunacaklardır. Örneğin, “Kendinizi şeylerden uzak tutmanıza neden olabilecek bir Satürn-Mars kavuşumunuz var. Hafiflemek ve korkularınızı yenmeye odaklanmak faydalı olabilir. " veya bir vedik astrolog iseler, zorlu gezegensel etkilere yardımcı olmak için farklı çareler önerebilirler.

Unutmayın, gerçek bir astrolog size ruh eşinizle ne zaman tanışacağınızı veya piyangoyu ne zaman kazanacağınızı söylemez.

Gerçek bir astrolog size hayatınızın tehlikede olduğunu söylemeyecektir.Bunu sadece sahte astrologlar söyleyecektir.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.