Özür Mesajları Anlamlı İçten Özür Sözleri Resimli

Dünyanın hiçbir yerinde, hata yapmayan insana rastlayamazsınız. İnsanların doğasında bulunan bu eylem kimi zaman normal karşılansa da bazı insanlar için üzücü bir durumdur.

Özür Mesajları Anlamlı İçten Özür Sözleri Resimli
09 Ocak 2021 - 17:58 - Güncelleme: 10 Ocak 2021 - 17:33
Özür dilemeyi bir erdem olarak gören insanlar için, özür mesajları göndermek kısmen içinizi rahatlatacaktır. Bu durumu tamamen çözmeye yetmese de, karşı tarafın gönlünü almaya yarayacaktır. Siz de istemeden kırdığınız sevdiklerinize özür mesajları göndererek kalbini kazanmaya başlayabilirsiniz.Editörlerimizin seçtiği en etkili 5 özür mesajı
1- Dal rüzgarı affeder mi? Kırılmıştır bir kere. Bunu biliyorum yine de senden af diliyorum ve bunu bilmeni istiyorum; en asil intikam affetmektir.

2- Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğini bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla.

3- Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor. ÖZÜR DİLERİM.

4- Üzüntümü anlatacak kelime yok, olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

5- Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum. ÖZÜR DİLERİM.Şey, nasıl söylesem kelime bulamıyorum. Çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Dinle bak, ben çok üzgünüm olanlara yani özür dilerim hemde tüm kalbimle.

Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben. Affet nolur.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım, saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için. Özür dilerim seni orda beklettiğim için. Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim... Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!Sevgiliye Mesajları
Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. Biliyorum bana ne kadar kızdığını, gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni nolur sevdiğim.

Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni seviyorum

Mesajım yüreğimin en derinlerinden geliyor. Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim. Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et.

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki onun için tüm kalbimle özür dilerim canım.

Özür dilerim tüm olanlar için, gerçekten çok üzgünüm. Sana olan aşkımdan kuşku duymamalısın, seni sevmiyor sana tapıyorum. Nolur beni affettiğini söyle.

Sözlerinden belli kırmışım seni bilmeden, bir öpücük versem, sarılsam, ayaklarına kapanıp özür dilesem affeder misin beni?Bu sms ile bir de öpücük yoluyorum sana özürlerimi kabul edip ebni affetmen için. Sen o kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum sevgilim. Affet beni olur mu? Aşkım, her şeyim.

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et vebeni affet.

Biliyorum hata bende.. Yaptığım affedilecek şey değil. Ama yine de yalvarıyorum sana nolur beni affet.

Ben hatalarım için, sana yaptıklarım çiin hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde, ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Ne olur sen beni AFFET.

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kaadr değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Birtaneciğim seni çok seviyorum?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm... Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum.Arkadaş İçin Özür Mesajları
Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur, bugün kırdım seni ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok ama çok özür dilerim.

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.