Mars ve Venüs Burcunuzu Biliyor Musunuz?

Doğum anında çıkarılan astrolojik harita, her insan için biriciktir. Mars burcunuzu ve Venüs burcunuzu biliyor musunuz?

Mars ve Venüs Burcunuzu Biliyor Musunuz?
16 Mayıs 2021 - 12:29 - Güncelleme: 16 Mayıs 2021 - 15:46
Haritanızda yer alan gezegenler, doğasına ve anlamlarına göre kişisel özelliklerimize dair bize bilgi verebilir. Bu gezegenlerden bizim savaşçı yönlerimizi, harekete geçme eğilimimizi ve fiziksel enerjimizi yansıtan Mars gezegeninin haritamızda yerleştiği burca göre bu konular hakkında yaklaşımımızı bize gösterir. Ne kadar hırslı ve kararlı olduğumuzu, enerjimizi nasıl ve hangi alanlarda kullanmaya eğilimli olduğumuzu Mars gezegeninin bulunduğu burçtan anlamamız mümkündür. İkili ilişkileri, estetiği, güzelliği ve uyumu yansıtan Venüs'ün bulunduğu burç ise nelerden keyif aldığımız, parasal konular ve aşk hayatımız hakkında bilgi verebilir. İnternetteki doğum haritası hesaplayıcılarla haritanızı rahatlıkla Mars ve Venüs burcunuzu biliyor musunuz? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

Mars Burcunuzu Biliyor Musunuz?
Mars burçlarda;
Koç; sıkı çalışmayı ve zihnini meşgul tutmayı seven, cesur kişi. Spor ve fiziksel hareketi sever. Coşkulu ve enerjiktir. Olumsuz olarak eleştiriye hassaslık ve saldırgan-kavgacılık da verebilmektedir. Bu kişisel rekabet etmeyi, öncü olmayı severler.

Boğa; yaptığı işi bir amacı olmasını sever ve fiziksel rahatlık ve keyiften hoşlanır. Fiziksel olarak güçlü ve dayanıklıdır. Ayrıca sanatsal ilgisi ve yeteneği de vardır. Sabırlıdır. Toprakla ilgilenmek ister. Bir konuyu sağlamlaştırmayı, büyütüp geliştirme becerisi vardır.

İkizler; Enerjik ve yeni fikirlere açık kişi. İletişimi kuvvetli insan ilişkileri yoğundur. Konuşmayı ve çevresindekileri eğlendirmeyi sever. Organizasyon kabiliyeti vardır. Olumsuz olarak dedikoduculuk ve önemsiz olayları fazlaca inceleme ve konuşma isteği verebilir.

Yengeç; Fiziksel enerji duygusal duruma bağlıdır. Enerjisi ev ve aile faaliyetlerine yöneliktir. Yaratıcıdır. Farklı veya nostaljik nesnelerin koleksiyonunu yapmayı sever. Hisleri kuvvetlidir. Olumsuz olarak kıskançlık, hükümdarlık verebilir.

Aslan; Kendine güvenli ve bonkör sayılır. Jest yapmayı hediyeler vermeyi sever. Azimli ve ilhamlıdır. Proje üretiminde iyidir. Yaratıcılık ve sanatsal yetenek. Olumsuz olarak başarılarını egosunun işe karışması engelleyebilir.

Başak; Değişken zihinsel ve mekanik becerileri vardır. Yazı yazmak, öğretmenlik, sağlık, iç dekor gibi ilgileri ve bu konularda başarıları olabilir. Organizedir. Enerjisini çok yönlü kullanmayı sever. Kendine dönük ilgi alanları vardır.

Terazi; Enerji ikili ilişkilere dönüktür. Yoğun enerjisi başkaları tarafından yönlendirilebilir. Hukuk, sanat, desen, müzik gibi ilgileri vardır ve bu konularda başarılı olabilirler. Güçlü bir iş birliği ruhu vardır. Olumsuz olarak sorunlara saldırgan yaklaşmak veya sorundan kaçma eğilimi görülebilir.

Akrep; fiziksel enerji duygusal isteklerle harekete geçer. Çabaları amaca yöneliktir. İşlerini gizli yapmayı sever veya gerçek nedenini gizleyebilir. İyi bir araştırmacı ve yenilmesi zor bir rakiptir. Olumsuz olarak intikamcı bir yapı verebilir.

Yay; Coşkulu ve ilhamlı davranışları vardır. Tez canlıdır. Uyku problemleri yaşayabilir. Değişken alışkanlıklar ve davranışları olabilir. Kararlıdır. Spor gibi fiziksel aktiviteleri sever. Kendini tekrar edebilir. Olumsuz olarak acele hareket etmek.

Oğlak; Hırs ve enerji hedefe yöneliktir. İzlenmeyi sevmez. Reddi kolay kabullenmeyebilir. Mükemmel bir yönetici olabilir. Temkinli ve kontrolcülerdir. Olumsuz olarak kendini açmakta zorlanan kişiler olabilirler ve inatçı davranışları olabilir.

Kova; Sosyalleşme kapasitesi yüksektir. Telefonda konuşmaktan hoşlanır.  İletişimde kalmayı sever. Grup enerjilerine bağımlılık. Organizasyon yeteneği vardır. Akılcı ve yenilikçidir. Olumsuz olarak sinirlenmeye ve öfkeye açık olabilir.

Balık; Kişinin fiziksel enerjisi, anlık duygusal durumuna bağlıdır. Yaratıcılık dikkat çekicidir. Soyut kavramları fiziksel gerçeklere dönüştürme yeteneği verir. Olumsuz olarak tembellik, harekete geçmede güvensizlik verebilir. Kişi, her türlü maddi manevi bağımlılığa karşı dikkatli olmalıdır.Venüs Burcunuzu Biliyor Musunuz?
Venüs burçlarda;
Koç; ilişkilerde ilk adımı atma potansiyeli. Çekişmeli ilişkilerden hoşlanabilmek. Arkadaş canlısı kişilik. Heyecanlı ve atak yapı. Aksiyon ve hız arayışındadır. Dans, jimnastik gibi fiziksel çaba içeren sanatlara yönelebilir. Olumsuz olarak fazla rekabetçilik verebilir.

Boğa; Sosyal ilişkilerinde arkadaş canlısı fakat mesafelidir. Duygusal ve hassastır. Garanticidir. Güzel yemek yapmayı ve yemeyi sever. Anlayışlıdır. Olumsuz olarak dalkavukluk ve güvensizlik verebilir.

İkizler; Flörtöz ve ikili ilişkilerde arkadaş canlısı. Organizasyon yeteneği ve düzenleme konularında başarı, Zeki kişilik. Sosyal uzman. Olumsuz olarak aldatma yatkınlığı verebilir.

Yengeç; Ailede sosyal, sıcakkanlı ve duygusaldır. Olumsuz olarak endişeli bir yapı verebilir. Tarih ilgi alanlarıdır. Aile tarihiyle ilgilenebilir. Koleksiyoncudur. Yaratıcıdır. Olumsuz olarak kıskanç yapı verebilir.

Aslan; Dışa dönüktür. Toplu yaşamayı sever. Sosyal mevkiden etkilenir. Sanat ve tasarım kabiliyeti vardır. Samimi ve heyecanlı yapı. Hayırsever. Görkemli giyinmeyi sevmek. Olumsuz olarak ego problemleri verebilir.

Başak; Aynı şeyleri paylaştığı insanlarla çabuk kaynaşır. İşleri kolaylaştıran ve düzenleyen yapı. Olumsuz olarak sosyal kısıtlanma verebilir. İkili ilişkilerde seçici. Başkalarına yardım etmeyi sever. Olumsuz olarak beğenilerini ve sevgisini göstermeyi sevmez.

Terazi; iş birliği ruhuna sahip, diplomatik, baskı altında olmadığı zamanlarda romantik, sanat ve müzik eğilimi vardır. Hukuk ve sosyal ilişkilerle ilgili. İyi davranışları takdir eden ve bu tip insanlarla bir arada olmayı isteyen. Olumsuz olarak ısrarcı bir yapı verebilir.

Akrep; Sezgileri güçlü ve sosyal güdüler keskindir. Direkt ve amaca yönelik davranır. Sevdikleri kişilere karşı samimilerdir. Söylevlerinde açıktır. Olumsuz olarak kontrolcülük ve kıskançlık verebilir.

Yay; Dürüst ve açık sözlüdür. Politik ve idealistliktir. Geniş toplum çerçevesinde geliştirici ilişkiler arar. Mizah anlayışı, Ruhanilik veya felsefe fikirlerine yatkınlık. Olumsuz olarak fazla özgürlük düşkünlüğü verebilir.

Oğlak; Aşk ilişkilerinde gecikme veya engel teşkil edebilir veya reddedilme korkusu yaşayabilir. Olumsuz olarak az konuşma ve içe kapanıklık verebilir. Resmi ilişkiler ve resmi giyimden hoşlanır. İkili ilişkilerde daima mesafeli ve bunu korumaya çalışan.

Kova; Geniş sosyal ilişkileri vardır. Sosyal sınırlamalardan hoşlanmaz. İhtirasları prensiplerine göre canlanır. Arkadaşları onun için çok değerlidir. Entelektüel kişilere çekilirler. Olumsuz olarak özgürlüklerine düşkün olabilirler.

Balık; Duygusal durum sosyalliği etkiler. Başarısız ilişkilerden incinebilir ve yeni ilişkilere girmekte zorlanır. Merhametli yapı. Olumsuz olarak istismarcıları çekebilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.