Durum Mesajları Resimli Sosyal Medya Durum Sözleri

Son günlerde sosyal medya hesaplarında ve Whatsapp durumunda yazı paylaşmak oldukça popüler oldu. Ruh halini hesabında paylaşmak isteyenler anlamlı ve özlü sözlerden oluşan mesajları tercih ediyor.

Durum Mesajları Resimli Sosyal Medya Durum Sözleri
04 Ocak 2021 - 22:06 - Güncelleme: 07 Ocak 2021 - 21:06
Bununla birlikte dikkat çekici ilginç sözleri de bu platformlarda durum olarak paylaşan yüzlerce kullanıcı vardır. İçinde bulunduğunuz duygu durumunu, ruh halinizi ve hislerinizi tarihçilerinizle paylaşmak isterseniz işte size durum mesajları içeriği.Bugünü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir.

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadal asildir.

Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!

Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor.

Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun.

Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum.Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum.

Bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye. Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!

Gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.

Eğer son nefesimi vermeden önce mutlu olacağını bilirsem cehenneme bile giderim.!Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi, banane gidersen ONLAR AĞLASIN !

Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında, Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında.

Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis, zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demiş ben çekilirim.

Çiçekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm.Düşlerim vardıgörmekten korktuğum, hislerim vardı söylemektenkorktuğum, şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum

Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.

Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.

Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.

Polis bi gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemiş. Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demiş. Adamlarda; "Abi biz Fenerbahçeliyiz uluslararası ne işimiz olabilirki?" demiş.

Gözlerin dalarsa bilki düşündüm seni, kulağın çınlarsa bilki andım seni, gece uyanırsan bilki resmini öptüm, gözlerinden yaş damlarsa bilki sensiz öldüm.

Dünyada üç şeyi sevdim; seni, kalbimi ve ümit etmeyi. Seni sevdim sensin diye, kalbimi sevdim seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim belki seversin diye.Seni denizdeki canlılara anlattım benin canım sevgilim, balıkları bile ağlattın.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter. Unutmuş olsan da eski günleri. Adımı ara sıra an yeter.

Bir Gece Ay Bana Sordu neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedim ki Sen Hiç Gökyüzünden Vazgeçebilircisin.Geçenlerde bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında.

Geceyi deniz tutmuş, kalbimi hasret, hangi sularda ayak izlerin, hangi kaptanın seyir defterinde kalmış gözlerin.

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Gidene kal demeyeceksin.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.