Doğum Günü Mesajları

İnsanların birçoğunun hayatındaki en önemli günü şüphesiz doğum günüdür. Bu günü, sürekli hatırlayıp her zaman güzel geçirmek isterler.

Doğum Günü Mesajları
04 Ocak 2021 - 19:27 - Güncelleme: 28 Şubat 2021 - 15:02
Her sene büyük bir heyecanla bekleyip, hoş bir şekilde anımsamak isterler. Doğum günleri sevdiklerimize, sevdiğimizi belli etmek için en önemli günlerdir. Sevgimizin gösterisi olan bu günleri sevdiklerimize doğum günü mesajları atarak kutlayabiliriz.Mevsimlerin baharda, düşüncelerin tebessümde, yüreğin sevgide benimle kalsın. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatı zorluklarıyla göğüslemeye cesaret edersen, her yılın bir öncekinden daha güzel olur buna inan. Doğum günün kutlu olsun.

Gülümse hayatın acılı yalnızlığına gülümse acılara, yaşamının yeni yılına, sevdiklerinle gülümse, doğum günün kutlu olsun.Hayatında pembe mutluluk yapraları çok, sevgilerin bol, acıların yok olsun, doğum günün kutlu olsun.

Senin çocuksu gözlerin kaç yaşına girersen aynı güzellikte olacak biliyorum, doğum günün mutlu ve kutlu olsun bitanem.

Gökyüzünüzün mavisi kadar mavi umutlu bir dünyan, çiçeğin pembesi kadar duygulu pembe bir sevgin olsun. Doğum günün kutlu olsun.Yaşadığın sürece mutluluk oyunu oynamaktan vazgeçme. En canını yakan acıda bile gözyaşların süzülürken, gülümse zamana ve yeni yıllara. Doğum günün kutlu olsun.

Gözlerin sevgiye daima gülümsesin, umutsuz olma, duygusuz kalma, tırnaklarını geçir sevgiye, kanasa bile bırakma yaşamın boyunca. Doğum günün kutlu olsun.

Tomurcuk çiçekleri senin için kopardım. Doğum gününde senin avuçlarında yeni günlere açsınlar diye bebeğim. Doğum günün kutlu olsun.Bugün bir kez daha anladım ki sen benim hayatıma bir güneş gibi doğdun ve bütün doğum günlerinde bir öncekinden daha fazla beni yakıyorsun aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgiler asla ölmez, sadece şekil değiştirir bebeğim. Doğum gününde seni daha çok seviyorum mutlu ol birtanem.

Ellerimi tutmadan önce gözlerime iyi bak, gözlerimde yeniden doğduğunu biliyorsun değil mi? Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Arkadaş için Doğum Günü Mesajları
Umutsuzluğa sabret, başarıya azmet, yeni yıllara, yeniden umutla, sevgiyle başlayarak gülümse arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Hayatın her gün farklı sayfaları açılırken göreceksin, sayfalar renk değiştirir. Diliyorum ki sen pembe sayfada ve mutlu kal, siyah sayfa sana hiç uğramasın arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Sana bir avuç mutluluk ve sevgi bıraktım, bunu geri kalan ömrüne serp ve mutlu ol arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Aç kalabilirsin, susuz kalabilirsin ama biliyorum ki yaşadığın sürece sevgisiz kalma arkadaşım, sevgi dolu yıllara, doğum günün kutlu olsun.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.