Astrolojide Burçlar Arası Uyum-İlişki Uyumu

Astroloji, genel bir ifadeyle yıldızların yer üzerindeki etkilerini belirtmeye ve bu etkileri göz önünde tutarak geleceği önceden bildirmeye dayanan falcılık sanatıdır.

Astrolojide Burçlar Arası Uyum-İlişki Uyumu
07 Ocak 2021 - 20:02 - Güncelleme: 08 Ocak 2021 - 13:17
Her ne kadar bazı insanlar burçlara inanmasa da inananlar da mevcut. Bildiğimiz üzere burçlarımız doğduğumuz ay ve güne göre belirlenir. Her insan hayatı boyunca en az bir kere de olsa burcunu saptayıp burcuyla ilgili özelliklerine bakmıştır. Bu yüzden astroloji aslında hayatımızın büyük bir kısmında yer almaktadır. Burçlarımızı öğrenerek; duygusal özelliklerimize, insanlarla olan iletişimimize hatta gezegenlerin hareketlerine göre hayatımızda neler şekilleneceğine yani gelecekle ilgili bilgilere varana kadar birçok şey hakkında bilgi sahibi olabiliriz.

Şimdi bir tablo yardımıyla burçlar arası uyumdan bahsedeceğim. Bu tablo sayesinde eğlenerek ve kolay bir şekilde şok edici gerçeklere ulaşacağız.

BALIK    KOÇ    BOĞA       İKİZLER
KOVA                                  YENGEÇ
OĞLAK                               ASLAN
YAY    AKREP    TERAZİ    BAŞAK

Tabloda görüldüğü üzere burçlar bu şekilde yazıldı. Astroloji uzmanlarına göre bu tabloda basit bir sayım yaparak hangi burçlarla ne oranda hangi şekilde ilişki kurabileceğimizi öğrenebiliriz.

Örneğin; sizin burcunuz hangisi ise o burç da dahil olmak üzere 7 kere saat yönünde sayarsanız bulduğunuz bu burç ile çok güzel bir ilişki yaşayacaksınız demektir. Nasıl mı? Mesela benim burcum Yengeç. Yengeç burcundan başlayarak kendisi de dahil olmak üzere 7 kere saat yönünde sayıyorum ve 7. Burç Oğlak burcu oluyor. Oğlak burcu benim çok güzel ilişki yaşayabileceğim bir burç demektir.

6 kere saat yönünde ve saat yönünün tersi yönünde sayarsak hiç anlaşamayacağımız burçları buluyoruz. Yine Yengeç burcundan örnek verecek olursak. Yengeç de dahil olmak üzere saat yönü ve tersi yönünde 6 kere sayıyorum. Yani Yay ve Kova burçları benim anlaşamayacağım burçlardır.

Saat yönü ve tersi yönünde 5 kere saydığımızda ise bizim için uğurlu olabilecek burçları buluruz. Yengeç için 5 kere saat yönü ve tersi yönü burçlar Akrep ve Balıktır.

Yine saat yönünde ve tersi yönünde 4 kere saydığımız zaman ev-iş alanında anlaşabileceğimiz arkadaşlıklar kurduğumuz burçları buluruz. Yengeç için Terazi ve Koçtur.

3 kere saat yönü ve tersi yönünde saydığımız zaman ise iyi arkadaşlık kurabileceğimiz burçlar demektir. Yengeç için Başak ve Boğadır.

Saat yönünde ve tersi yönünde 2 kere saydığımızda kesinlikle anlaşamayacağımız ve uzak durmamız gereken burçlardır. Yengeç için Aslan ve İkizler oluyor.Kısaca özetleyecek olursak:
• 7 kere saat yönü iyi bir eş ilişki anlamındadır.
• 6 kere saat yönü ve tersi yönü anlaşamayacağımız burçlardır.
• 5 kere saat yönü ve tersi yönü uğurlu burçlardır.
• 4 kere saat yönü ve tersi yönü ev-iş alanında iyi anlaşılabilecek burçlardır.
• 3 kere saat yönü ve tersi yönü iyi arkadaşlıklar demektir.
• 2 kere saat yönü ve tersi yönü hiç anlaşamadığımız burçlar demektir.

Bu tablo gerçekten kolaylıkla bulabileceğimiz ve anlayabileceğimiz şekildedir. Şimdi sıra sizde.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.