Anneler Günü Sözleri

Anneler günü anneye olan sevginin anlatılabileceği en özel gündür. Anneler günü sözleri annelere karşı duyulan sevginin anlatılması için kullanılabilecek sözlerdir.

Anneler Günü Sözleri
01 Ocak 2021 - 12:30 - Güncelleme: 07 Ocak 2021 - 21:05
Bu sözler alınan anneler günü hediyelerine not olarak yazılabilir. Ayrıca sevgiyi belli etmek için annelere mesaj olarak atılabilir. Ayrıca çocuklar dışında erkeklerde eşlerinin bu özel gününü paylaşılan sözleri kullanarak kutlayabilirler.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece "ANNE" derdim. Anneler Günün Kutlu Olsun

Bir günümde değil her günümdesin, her gün her saniye benimlesin, her zaman bana desek oldun, sen benim için çok özelsin.

Sevgili anneciğim, birgün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur.

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine.Anne seni seviyorum. Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daiama biliyorsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor yada sevgim coşuyor.

Anneciğim bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın seni çok seviyorum annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum, doğru yolu buldum, seni çok seviyorum annecim.Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum.

Anneciğim sen benim için ıssız bir çöl ortasında bulduğum, kana kana içtiğim sevgiselimsin.

Hırçınlığımın tesellisi, şefkatine sığındığım, hayatımı gönüllü paylaşan anem. Hakkını nasıl öderim.

O şefkat elini çekme üzerimden, sar beni bırakma anla halimden, veririm ömrüne kendi ömrümden, canım annem seni çok seviyorum.

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Bu bana yeter; cennet ayaklarının altında, o mübarek ayaklarını öperim anneciğim.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum. Şimdi de sonra da başımın tacı annem. Seni hep seveceğim ben ölene değin. Anneler günün kutlu olsun.

Kız Çocuklarından Annelerine Sözler
Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.

Espirili Anneler Günü Mesajları
Anneciğim seni ben çiçeklerden, yemişlerden ve klasik dörtlülerde anlatıldığından daha fazla seviyorum.

Kısa Anneler Günü Mesajları
Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Seni seviyorum canım annem.

Annelerdir bütün çocukları sevindiren, güneş yüzlü annem, ellerinden öperim.

En güzel insan, en güzel annem koruyucu meleğim, ellerinden öperim.Annem annem, ben sensiz hep eksiğim, yanında olmasam da sen yine benimlesin.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Anneler günün kutlu olsun.Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan annem, ellerinden öperim.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.