Günaydın Mesajları En Güzel Sabah Mesajları Resimli

Herkes uyandığı zaman telefonuna güne güzel başlamasını sağlayacak, gözlerini güne mutlulukla açmasını sağlayacak günaydın mesajının gelmesini ister.

Günaydın Mesajları En Güzel Sabah Mesajları Resimli
07 Ocak 2021 - 21:37 - Güncelleme: 28 Şubat 2021 - 14:59
 Özellikle sevgiliden gelen bir günaydın mesajı hepimizin kalp ritmini arttır. Siz de sevdiğinizi heyecanlandıracak onu sevindirecek bir günaydın mesajı atmak ve onun gününü güzelleştirmek istiyorsanız mutlak sitemizdeki günaydın mesajları sayfamıza mutlaka göz atın. Bir günaydın mesajı her şeyi değiştirebilir.Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın.

Günaydın,günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta. Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır. Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!Günaydın iyi sabahlar, Okadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen birtanem karşımda otur.

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince GünaydınElini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Dur gitme Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim çatlamaya hazır Yeni baştan yaşanacak sevdalar yüreğimde Günaydınım.Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın.Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm. her şeyim günaydın günaydın. CANÖZÜMAç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.