Cuma Mesajları Resimli En Güzel Dualı Cuma Sözleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte cuma selamlaşmaları, cuma mesajlarına dönüştü. Tüm Müslüman ülkelerde olduğu gibi bizi ülkemizde de cuma günleri sevdiklerimize cuma mesajları yolluyoruz.

Cuma Mesajları Resimli En Güzel Dualı Cuma Sözleri
18 Ocak 2021 - 20:35 - Güncelleme: 16 Nisan 2021 - 08:31
Her özel gün olduğu gibi cuma günleri de Müslümanlar için oldukça özeldir ve her cuma mesajları ile kutlanır.

Cuma Mesajı Çeşitleri
Bazı zamanlar da hep aynı mesajı gönderdiğimiz olur. Bu durumda yeni cuma mesajları arayışına gireriz. Sayfamızda en güzel ve anlamlı cuma mesajlarını bulabilirsiniz. Daha önce hiç duymadığınız ve anlamlı cuma mesajları ile sevdiklerinizin gönlünde taht kurun. Ayrıca uzakta bulunan dost ve akrabalarınızın cumasını kutlamak için özlem dolu cuma mesajları da sayfamızda mevcuttur.

Sevgi ve saygımızı her fırsatta gösteremediğimiz yakınlarımıza göndereceğimiz cuma mesajı ile selamlamalıyız tüm Müslüman alemini. Her ne kadar dünya telaşı ile uğraşırken bazen vakit bulamasak ta, bu tür mesajlar için çok vakit harcamadan sevdiklerimize ulaştırmalıyız. Bizim için mübarek olan bu günde güzel dualarla sevdiklerimizi analım. Ve onları düşündüğümüzü hatırlatalım cuma mesajları ile.Sizler için derlediğimiz güzel, anlamlı, resimli, kısa, farklı, öz, güzel sözlü cuma mesajları haberimizde.

Cuma gününde bir saat vardır ki Müslüman, bu saate isabet ederek hayırlı bir şey isterse Allah ona istediğini verir. (Müslim, Cuma, 15) Hayırlı Cumalar.

Allah'ım! Sen affedicisin, Kerim'sin, affı seversin, beni affet. Hayırlı cumalar.Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem' diyen Sevgilinin ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile… Hayırlı cumalar dilerim.

Ey Rabbim! Yalvarışım rahmetine güvenimden, her şey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken, rahmetini esirgeme üzerimizden. Amin! Hayırlı cumalar dilerim.

Allah'ım! Aklıma ilim ve hikmet; fikrime, feraset ve basiret; bedenime sıhhat ve afiyet; ruhuma da, tekamül ve metanet ihsan eyle. Amin! Cumanız mübarek olsun.Ey Allah’ım! Ey Rabbimiz! Bize dünyada iyilik, güzellik ve nimet ver, ahirette de iyilik, güzellik ve nimet ver ve bizi ateş azabından koru. Hayırlı cumalar.

Allah'ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı cumalar.

Bizleri nimetlerine şükreden, takdirine rıza gösteren, belâ ve musibetlere sabreden, korktuklarından emin, umduklarına nail olan bahtiyar kullarından eyle Allah’ım! Amin. Cumanız mübarek olsun.Allah'ım beni senin sevginle, Seni sevenlerin sevgisiyle ve Sana yaklaştıracak davranışların sevgisiyle rızıklandır. Hayırlı cumalar.

Allah'ım! Seni zikretmek, nimetlerine şükretmek ve sana en güzel biçimde ibadet etmek konusunda bana yardım eyle.

Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi Kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl. Amin! Hayırlı cumalar.Güzellikler şükrettikçe çoğalır.Kısa Cuma Mesajları
Biliniz ki, kalpler ancak Allah'ı anmakla huzur bulur. Hayırlı Cumalar.

Üzerine güneş doğan en hayırlı gün cuma günüdür. Cumamız mübarek olsun!

Allah'ım Sen affedicisin, affı seversin, beni de affeyle Hayırlı cumalar.Vicdan adaletin en iyi vekilidir.

Allah'ım gecemizi sehere; seherimizi secdeye; secdemizi de sana ulaştır. Cumanız mübarek olsun.Öyle bir cuma olsun ki; Rabbim Müslümanlığımızı gurula, imanımızı onurla, avuçlarımızı nurla doldursun. Sevenleri kavuştursun. Cuma'mız Mübarek Olsun.Yere inen her melek duacın olsun, okuduğun her ayet ilacın olsun, kabirde Kur'an ışığın olsun, evine bereket kalbine iman dolsun. Cumanız Mübarek Olsun.Hayırlı sağlıklı ve huzurlu Cumalar.Allah yolunuzu, yüreğinizi ve gönlünüzü hayırlı insanlara çıkarsın.Ya Rabbi, dert verdiğin de sabredecek, derman verdiğinde sükredecek iman nasip eyle. Hayırlı CumalarKalbi güzel olanın duasıda güzel olur. Hayırlı CumalarCumanın bolluğu bereketi üzerimize yağsın, günahlarımız af, dualarımız kabul olsun İnşAllah.Bazı insanlar, bazı insanlara şifadır. Allah şifanızı versin.

Müslümanlar birbirlerinin üzerindeki yükleri işbirliği yaparak paylaşırlar. Hayırlı Cumalar.
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.