Gulum.netşarkı sözleri | biyografi | rüya | türkü | türkiye | sohbet | müzik | şiir şair | hikaye | fıkra | oyun | hazır mesaj | gül resimleri  ♥ Reklamlar
  ♥ Gülüm Menü

» Sohbet
» Gülüm Okey
» Sinema
» Cep Telefonları
» islamiyet
» Sağlık Rehberi
» Türkçe Lyrics
» Şarkılar
» Akor Akorlar
» Müzeler
» Astroloji
   Rüya Tabirleri
   Burç özellikleri
» Bioenerji
» Gazeteler
» üniversiteler
» Kadın
» Tatil
» özel günler
» bilmece
» Yemek Tarifleri
» Anne ve Bebek
» Deyimler
» Biliyormusunuz
» Diyet


  ♥ Gülüm E Kart

» Günaydın Resimleri
» Cuma Resimleri
» Profil Resimleri
» Anneler Günü
» Araba Resimleri
» Arabalar
» Arkadaşlık Kartları
» Asker Resimleri
» Aşk Resimleri
» Atatürk Resimleri
» Babalar Günü Kart
» Bayram Kartları
» Bebek Resimleri
» Bulut Resimleri
» Doğa Resimleri
» Dağ Resimleri
» Doğum Günü Kartı
» Dini Resimler
» Gül Resimleri
» islami resimler
» Hayvan Resimleri
» Kalp Resimleri
» Kabe Resimleri
» Karadeniz Resimleri
» Kedi Resimleri
» Köprü Resimleri
» Komik Resimler
» Manzara Resimleri
» Masaüstü Resimleri
» Motor Resimleri
» Özür Dileme Kartı
» Özlem Hasret Kartı
» Hat Sanatları
» Regaib Kandili
» Mevlid Kandili
» Sevgi Resimleri
» Sevgililer Günü
» Yabancı Mankenler
» Yemek Resimleri
» Yeniyıl Kartları
» Msn Resimleri
» Film Poster
» Kırmızı Güller
» Sarı Güller
» Beyaz Güller
» Mavi Güller
» Pembe Güller
» Siyah Güller


  ♥ Gülüm Msn

» Msn Sözleri
» Msn Başlıkları  ♥ Burç Özellikleri
koç burcu özellikleri
boğa burcu özellikleri
ikizler burcu özellikleri
yengeç burcu özellikleri
aslan burcu özellikleri
başak burcu özellikleri
terazi burcu özellikleri
akrep burcu özellikleri
yay burcu özellikleri
oğlak burcu özellikleri
kova burcu özellikleri
balık burcu özellikleriKoç: Arkadaşlarınız yenilikçi projeler için kesinlikle doğru kişi olduğunuzu düşünecek. Cesaretiniz ve girişiminiz ilham verici. Bazı değişimlere uğrayan inançlarınız sizi ayakta tutuyor. Hizmetlerinizi fazla uzatmaya ya da güven veren doğanız nedeniyle sizden faydalanılmasına dikkat edin. Ortağınızın yüksek beklentileri var ve bu bir harcama kaynağı olabilir. Çok fazla bilgi incelediğinizden zihniniz çok fazla aktif olabilir. Fikirler bulanıklaşabilir. Endişe veya aşırı heyecanlanmaya eğiliminiz olabilir ve düşünceleriniz değişken olabilir. Fikirlerinizi kağıda dökmek faydalı olabilir. Evde önemli yükümlülükler bulunuyor.

Boğa: 2005 yılı önemli bir geçiş süreci. Yeni bir yöne geçmeden önce hazırlıklar gerekebilir. Bu süre içerisinde yaşamınızı yansıtmak ve gizli bir plana son dokunuşlarla ilgili ayrıntılı planlar yapmak üzere fazladan yalnızlığa ihtiyacınız olabilir. Kendinize karşı anlayış kazanmak önemlidir. Kişisel bir deneyim, yeni statünüze veya kariyerinize katkıda bulunabilir ve son derece yaratıcı ve rekabete dayanıklı olabilirsiniz. Planlarınızı açıklamaya hazır olmadan önce dışarı sızdırılan sırlara karşı dikkatli olun. Bir arkadaş bir sürpriz kaynağı olabilir. Bir komşunuz veya bir kardeşinizle ilgili olarak kaygılanabilirsiniz.

İkizler: Bundan daha fazla bir zihinsel uyarı ve çevrenizde fikirlerinizi tartışabileceğiniz kişi göremezsiniz. Hedefleriniz, arzularınız ve istekleriniz yeni öğeler edinebilir. Yeni bir birleşme oluşturabilir veya benzer zihinlere sahip kişilerle bir grup projesine dahil olabilirsiniz. Bu, sırayla eğitim, promosyon, pazarlama ve seyahat olabilir. Dikkat edilmesi gereken yasal prosedürler olabilir. Kariyer alanında sürprizler gizli. Mesleki ilişkilerde yan ödemeler değişebilir. Kalan borçları toplamak için uygun bir zaman. Romantik potansiyel yüksek ve ilk bakışta aşk mümkün. Bu, karşılaştığınız veya seyahatlerinizdeki biri olabilir.

Yengeç: Statünüz ve itibarınız dahil kariyer alanınız yeni enerji ve potansiyelin alıcısı. Çevrenizi ve duyarlılıklarını kuvvetli bir şekilde teşhis ederek, güçlüklerle yüzleşmek ve ne zaman bir uzlaşma yapılacağına ve bunun uygun olup olmayacağına karar vermek üzere bu seçenekleri dikkatli bir biçimde inceleyeceksiniz. Hırsınız mali destek gerektirebilir. Borçlar, vergiler, sigorta ve mirası çevreleyen çok fazla faaliyet var. Daha büyük bir eve taşınabilir veya ailenizin büyüdüğünü hissedebilirsiniz. Beklenmedik bir seyahat veya uzak bir akraba ya da bir arkadaşın ziyareti olasıdır. İşinizde program değişiklikleri var.

Aslan: Bir şeyleri kutlamak veya özel bir öneme sahip bir tören olabilir. Felsefe, din, kanun ve yüksek eğitim alanlarında yeni enerjiler bulunuyor. Çok sayıda seyahat etme şansı ve ortaklıkları çevreleyen çok fazla faaliyet var. Belki de yasal bir konuyla meşgul olacaksınız. İş veya ruhsal yönden önemli konularda kolayca konuşabileceğiniz mükemmel eşi bulabilirsiniz. Son derece yaratıcı bir ortak ve müşterek mali konuları kapsayan olağandışı gelişmeler var. Evrak işlerinde artış, çok önemli haberleşmeler ve dikkatlice incelemek isteyeceğiniz bir yasal sözleşme var.

Başak: Yaşamın daha derin gizemlerine karşı ilgilisiniz. Artık maddenin sınırını aşan bilinç seviyelerini incelemek için fırsatınız var. İrade konusunda daha önce keşfetmediğiniz bir yeteneğiniz çekiciliğinizi arttıracak. Doğal uzmanı olduğunuz, ortak finans, vergi, sigorta ve yan ödemelere dair dikkat etme sorumluluğunuzdaki bütün parasal konuları çevreleyen endişeler var. Aktif günlük bir rutinle evde değişimler yaşıyorsunuz. Bir arkadaş, özel bir sorumluluk alıyor veya önemli bir konuda akıl hocası olacak. Bir eş (sevgili, ortak) sizi şaşırtabilir.

Terazi: Kendinizi önceliklerinize bölünmüş, aynı anda hem kendi isteklerinizi gerçekleştirme, hem de bir başka kişiyi mutlu etmenin zor olduğunu hissedebilirsiniz. Her şey çok iyi giderken, kendinize karşı bir süre hoşgörülü olmayı hak ettiğinizi hissediyor olsanız da tek başınıza gitmek istemediğiniz size hatırlatılır. İşiniz sizin için biçilmiş bir kaftan. Amaçlarınıza göre hareket ederek, sizi meşgul etmesi garanti olan ödüllerin semeresini alacaksınız. Hala her şeyin işe yaraması için bir yol bulabilir ve aynı zamanda eğlenceye vakit ayırabilirsiniz. İşin kendisi heyecan vericidir.

Akrep: Kazancınızı iyileştirmek için bir planınız var. Bu, evden interneti kullanarak çalışabileceğiniz öncülük eden yeni bir hizmet olabilir. Dikkatlice incelemeye ihtiyacınız olacak evrak işleri içerebilir. Yetki almayla ilgili davalar veya gecikmeler olabilir. Olayların karışmasına eğilimli olarak evde çok fazla faaliyet olabilir. Bu nedenle çevreyi hoş ve sakinleştirici tutmak için kendi yolunuzda gitmek isteyebilirsiniz. Çocuklar bir sürpriz kaynağı olabilir. Ani bir romantik cazibe yaşayacaksınız.

Yay: Eğlenceli bir projenin veya bir diğer öncülük eden projelerinizden birinin gerçekleme şansı var. Yazma veya öğretme konusunda oldukça yaratıcı bir iletişim kurabilme yeteneğiniz var. Bu yetenek çevrenizde beğeni uyandıracak. Kimisi arkadaşların iyilikleri, dinamik bir yaşam tarzı ve mutluluk nedenleri ile aktif bir dönem. Ayrıca bir iç dönüşüm geçireceksiniz. Bu yüzden evdeki bazı sürprizlerle baş etmeniz ve mali kısıtlamalarla yüzleşmiş olabilecek bir eşe anlayış göstermeniz gerekebilir.

Oğlak: Ev ve aile yaşantınızı çevreleyen yeni öğeler ve büyük bir faaliyet var. Gayrimenkul konularıyla meşgul olabilir, satabilir yada para yatırabilirsiniz. Para kazanma yolunuzda çok fazla yaratıcı potansiyele sahipsiniz. Ayrıca, harcamalarınız aşırıya kaçabilir, para gizemli şekillerde gelebilir veya elinizden çıkabilir. Ortaklıklarda göz önünde bulundurulması gereken ciddi sözler olabilir ve uzlaşmalara gerek duyulabilir. Bir yetki veya unvan alabilirsiniz.

Kova: İletişim ve ulaştırma alanları güçlendirici enerjiler alacak. Bu konularda değişimler söz konusu. Yaratıcı enerjiniz şaşırtıcı düzeyde. Sizin için işe yarama şansı yüksek olan yeni bir projeyle karşılaşacaksınız. İşinizle ciddi bir şekilde ilgilenmenize karşın, konu kazancınız olduğunda önceden tahmin edilemeyen bir öğe olabilir. Yasal meseleler ve birtakım yazılı sözleşmelerle meşgul olabilirsiniz. Bir arkadaştan veya bir organizasyondan kopabilirsiniz veya ilişki olduğundan daha derin bir anlama ulaşabilir. Ani harekete eğilimlisiniz, bu yüzden tedbirli olun ve “Acele işe şeytan karışır” sözünü hatırlayın.

Balık: Bu önemli bir dönüm noktası. Kazanç bölümünüzde ve yaşamda neyin değerli olduğuna öncelik vermede yeni başlangıçlar, ayrıca dünyaya bakış açınızda bazı olağandışı nitelikler var. Olağanüstü bir doğallığa ve manyetik bir cazibeye sahip olabilir veya görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Statünüz, kariyeriniz ve itibarınızda değişime uğrayabilir. Muhtemelen, diğerlerinin ihtiyaçlarına yardımcı olmak için çeşitli projeye katılabilirsiniz. Tek başınıza vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz – gerçek kendinizi keşfetmek için mükemmel. Spekülasyonlar konusunda tedbirli davranın.

  ♥ Gülüm Sözler

» Whatsapp Durumları
» Anlamlı Sözler
» Atasözleri
» Atatürk Sözleri Atatürk Mesajları
» Aile için Sözler
» Aşk Espirileri
» Aşk Sözleri
» Aşk Mesajları
» Asker Mesajları
» Anneler Günü Sms
» Ayrılık Mesajları
» Babalar Günü Sms
» Bayram Mesajları
» Cumhuriyet Bayramı Sözleri
» Dini Sözler
» Doğum Günü Sms
» Dostluk Mesajları
» Duvar Yazıları
» Erkek için Sözler
» Espirili Sözler
» Etkileyici Sözler
» Evlilik Sözleri
» Güzel Sözler
» Günaydın Mesajları
» Kadınlar için Sms
» Kandil Mesajları
» Kurban Bayramı
» Komik Mesajlar
» Komik Sözler
» Mani Sözleri
» özlem Mesajları
» özenli Sözler
» özlü Sözler
» özür Mesajları
» Ramazan Bayramı
» Sevgi Sözcükleri
» Sevgi Sözleri
» Sevgi Mesajları
» Sevgililer Günü
» Sitem Sözleri
» Spor Sözleri
» Teklif Mesajları
» Türkü Sözleri
» Yalnızlık Mesajları
» Yeniyıl Mesajları
» Ayrılık Sözleri
» Msn Mesajları
» Mevlana Sözleri
» Harbi Sözler
» Kamyon Sözleri
» çin atasözleri
» japon atasözleri
» Felsefi Sözler
» Romantik Sözler
» Araba Yazıları
» Bilgisayar Sözleri
» Takvim Sözleri
» Manalı Sözler
» Hasret Sözleri
» Hasret Mesajları
» Tebrik Mesajları
» Tatlı Mesajlar
» Nefret Sözleri
» Efsane Sözler
» Efsane Mesajlar
» Kurtlar Vadisi Sözleri
» Arabesk Sözler
» Hoş Sözler
» Kadir Gecesi Mesajları
» Kırgınlık Mesajları
» Kızgınlık Mesajları
» iyi geceler mesajları


  ♥ Gulum Diğer
» Genel Bilgiler
» ilginç bilgiler
» önemli buluşlar

  ♥ Msn Nickleri

» Anlamlı Nickler
» Ayrılık Nickleri
» Beşiktaş Nickleri
» Galatasaray Nickleri
» Komik Nickler
» şekilli nickler.:: Gulum.NET ::. 2002 - 2020 © Kalp Sevmekten Yorulmaz

sohbet  |  Sevgi Nehri  |  Turk Chat  |  Ege.Net  |  gizlilik politikası